26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 13 листопада 2023

         Олександр Подвиженко був призваний на військову службу 4 березня 2019 року за контрактом . Служив  помічником гранатометника механізованого батальйону. З 18 квітня 2022 року вважався безвісти загиблим.

      Наразі стало відомо, що Олександр Петрович Подвиженко загинув 18 квітня 2022 року, виконуючи бойове завдання поблизу населеного пункту Олександрівка Херсонської області…

       Перед присутніми працівниками структурних підрозділів  міської ради , установ та організацій , мешканцями громади, які прийшли попрощатися з воїном-захисником, виступив міський голова Юрій Гульдас. Він зазначив, що вже 25-й раз  Маловисківська громада прощається з воїном-земляком, який віддав своє життя за мирне і щасливе майбутнє України, наших дітей та онуків. На жаль, страшна війна  триває, і втрати продовжуються , але все одно ворог буде подоланий,  Перемога буде за Україною.

       Слова подяки та щирого співчуття рідним та близьким висловив начальник першого відділу Новоукраїнського ТЦК та СП Іван Колесник.

       Пам’ять воїна-захисника присутні  вшанували хвилиною мовчання.

Наша країна втрачає кращих своїх синів, які захищають нас у війні з російською федерацією та її найманцями. Серце крається від жалю за всіх загиблих у цій кривавій та лютій війні. Болить душа за мужніх Героїв, які віддають найцінніше – своє життя – для того, щоб ми з могли жити…

 Але ми віримо в Перемогу і дякуємо за мужність і подвиг наших воїнів-захисників.