26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 09 січня 2023

    Ці питання повинні бути в центрі уваги старост старостинських округів,  працівників структурних підрозділів у галузі соціального захисту громад, постійно,  адже, схоже, що ці люди мешкатимуть  на території громади ще тривалий час.  По прогнозах у Маловисківську громаду найближчим часом має заїхати ще  близько 200 осіб з територій, де ведуться бойові дії. Це люди, які реально бачили жахіття війни, практично усі – пережили стресові ситуації, тому до них треба ставитись з увагою і розумінням.   Радує те, що сьогодні за даними Центру надання соціальних послуг  міської ради, вони практично забезпечені усіма предметами першої необхідності.
З початку року в полі зору – комунальна галузь. Працівниками КП «Мала Виска МКП» продовжується робота по благоустрою територій громади - підрізка та видалення аварійних дерев, грейдерування та підсипання вулиць. Розпочато підрізання дерев на вулиці Пушкіна, яка скоро може бути перейменована, як і , можливо, деякі інші, що носять назви, пов’язані з країною - агресором.  До речі, на цьому тижні планується  засідання Комісії з перейменування (найменування) вулиць провулків, площ на території Маловисківської територіальної громади. Прозвучала і думка більш активно захищати бюджет КП «Мала Виска МКП» , адже це підприємство працює на всю громаду і повинне мати достатньо коштів на вирішення поставлених перед ним завдань.
Виразний акцент міський голова зробив на питаннях розвитку освіти, а саме - зайнятість та задіяність  у різних культурних та виховних заходах школярів, або, як тепер їх називають, здобувачів освіти, у період зимових канікул, які в закладах середньої загальної освіти у цьому році тривають практично весь січень місяць. Такі завдання стоять і перед відділом освіти , молоді та спорту, і перед відділом культури та туризму. Дітей та учнівську молодь треба об’єднати на добрі справи, щоб їх вільний час був завантажений корисним і цікавим дозвіллям. Особливо в цей час треба звернути увагу на патріотичне виховання, запланувати та провести відповідні заходи,   куди можливо було б запросити і дітей внутрішньо переміщених осіб.
На цьому тижні відбудуться новорічні ранки у Маловисківській гімназії № 3 імені Григорія Перебийноса.
На разі в закладі  встановлено новий опалювальний котел, придбаний за кошти ЮНІСЕФ, тому буде  забезпечено нормальний температурний режим для проведення виховних заходів та гурткової роботи.
 Новорічні  свята ще продовжуються , але вже час будувати  і втілювати  в життя плани року, що розпочинається.
 
Опубліковано в Новини

   Відповідно до Тимчасового порядку надання одноразової щорічної матеріальної допомоги дітям загиблих та померлих учасників АТО/ООС, смерть яких настала внаслідок поранення контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО/ООС, які брали безпосередню участь у бойових діях та забезпечували здійснення заходів з національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії на період дії воєнного стану починаючи з 24 лютого 2024 року така допомога надається один раз на рік, включаючи дітей, які мають статус дитини – сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування віком до 18 років.

У разі, якщо діти навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти у закладах професійної ( професійно-технічної ) освіти, фахової предвищої та вищої освіти матеріальна допомога надається до закінчення цих закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

          У 2023 році на вищевказаний напрям було розподілено кошти у сумі 1500,0 тис. грн., що дасть можливість забезпечити зазначену категорію осіб  грошовою допомогою в повному обсязі.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Січень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Останні Новини