26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 30 січня 2023

  Через декілька днів настане останній місяць зими – і треба буде думати вже про весняний благоустрій територій. З цього напрямку розпочалася понеділкова нарада, яка має на меті окреслити завдання на наступний тиждень. Її  вів міський голова Юрій Гульдас.

 А завдання таке стоїть сьогодні перед працівниками КП «Мала Виска МКП». На минулому тижні  комунальники наводили порядок по провулку Професійному – ставили ліхтарі освітлення, розчищали дерева біля профтехучилища, підтягували кабель. У міському парку вирубували поросль дерев, де мають рости нові насадження . Як зазначив міський голова – весна не за горами, і вже скоро буде на часі благоустрій міських вулиць. В цьому плані у попередні роки немало зроблено, але є над чим працювати. А те, чого уже досягнуто,  потрібно зберегти.

 Немало на минулих вихідних було роботи і у працівників КП «Мала Виска Водоканал» – ліквідовували пориви, чистили колодязі, обходили каналізацію. В нинішній час безперебійна робота цієї міської служби набуває пріоритетного значення.

 Січень – місяць активної роботи служб, які відповідають за соціальні виплати, адже мешканці громади саме зараз оформляють субсидії , компенсації за проживання  ВПО та інші.     За даними Центру надання соціальних послуг   субсидії вже оформлено і внутрішньо переміщеним особам, які проживають у  Центрі  компактного проживання.

 На контролі відділу освіти, молоді та спорту органів місцевого самоврядування залишається і температурний режим у закладах середньої освіти, адже після місячних канікул школярі громади  повернулися до очного та змішаного навчання . Це ж саме стосується і лікувальних закладів, зокрема КНП «Маловисківська лікарня».

            Війна багато в чому змінила життя кожного українця, і на територіях Маловисківської громади з’явилися люди – внутрішньо переміщені особи . Хтось із них проживатиме тут тимчасово, хтось і залишиться назавжди.     А  є уже і такі  ВПО – це люди літнього переважно віку, які,  на жаль,  відійшли у вічність, тут , на нашій території. На міському кладовищі вже з’явилася алея, де поховані переселенці. І треба розуміти, що напевне через деякий час у країні буде встановлено День пам’яті переселенців, які знайшли свою останню домівку саме на територіях інших громад, далеко від свого дому. Тому треба звернути належну увагу на облаштування таких поховань.

 І все ж – життя продовжується і як би зараз не було важко , а будувати плани на майбутнє треба.   Війна обов’язково скінчиться, прийде Перемога, а далі треба – відбудовувати і розбудовувати свою країну. Цього ніхто не зробить окрім нас.

Опубліковано в Новини

   Вихованці гуртків Маловисківського ДЮЦ разом зі своїми педагогами побували в музеї історії Маловисківщини імені О.С. Ковтуна , де наукова співробітниця музею Юлія Вавілова розповіла дітям про День  пам’яті Героїв Крут.

 Гуртківці дізналися, як молоді патріотично налаштовані українці в далекому 1918 році змогли затримати наступ ворога на Київ. Наукова співробітниця звернула увагу на очевидці паралелі схожості тих історичних подій з нинішніми, коли нове покоління українців знову  змушене відбивати російську агресію та захищати від ворога свою землю. Історія завжди повторюється, але ми повинні винести з неї свої уроки.

Потім Юлія Леонідівна провела екскурсію кімнатами музею , яка викликала у дітей цікавість до своєї минувшини. Було багато запитань, на які діти отримали вичерпні відповіді.

 
Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Січень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Останні Новини