26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 23 січня 2023

   З 01 січня 2023 року набули чинності всі норми статті Закону України "Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України" (далі - Закон), який спрямований на зменшення обсягу використання в Україні пластикових пакетів, обмеження їх розповсюдження з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища та благоустрою територій. Загалом Законом забороняється розповсюдження в об'єктах роздрібної торгівлі, громадського харчування та надання послуг: надтонких пластикових пакетів, тонких пластикових пакетів, оксорозкладних пластикових пакетів. За порушення норм цього Закону центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів, застосовує до суб’єктів господарювання адміністративно-господарські штрафи: за розповсюдження пластикових пакетів, які знаходяться під забороною, згідно з Законом штраф сягає від 8 500 грн до 17 000 грн, повторне порушення протягом 3 років карається штрафом від 17 000 грн до 34 000 грн.; за безоплатне розповсюдження пакетів, які дозволено розповсюджувати лише платно, покарання встановили розміром від 1 700 грн до 3 400 грн., за повторне вчинення такого самого порушення протягом 3 років штраф визначили розміром від 3 400 грн до 8 500 грн. 

 

Опубліковано в Новини

    Як повідомила координатор Дитячого парламенту Маловисківського ДЮЦу Вікторія Горобець 23 січня 2023 року відбулося засідання координаторів учнівського самоврядування. У Маловисківському міському дитячому  парламенті відбулися зміни – перевибори керівництва.

             Так, головою міського парламенту дітей стала  Анастасія Михайлова              (КЗ «Лозуватська гімназія»), заступником міського голови -  Анастасія Погоріла (КЗ «Мануйлівська гімназія-ЗДО») та секретарем - Анна Малахатько (КЗ «Маловисківська гімназія  №4»).

Чекаємо плідної роботи, креативних ідей та нових цікавих починань.

 
Опубліковано в Новини

   До дня Соборності України Маловисківська мистецька школа провела два концерти викладачів та учнів для школярів міських закладів середньої освіти – здобувачів освіти Маловисківської гімназії № 3 та Маловисківської гімназії №4, ліцея імені Юрія  Кондратюка.

Соборність  – свято, яке сьогодні, коли російський агресор напав на Україну і намагається знищити нашу незалежність, набуває особливого значення – ми як ніколи, повинні бути згуртовані, цілеспрямовані, розуміти , що Україна у нас одна, як мати,  і всіма силами захищати її.

У концерті прозвучали твори українських авторів, які актуальні сьогодні – і класика, і сучасні українські пісні про Україну. Викладачі і учні – Ілля Погрібний,  Макар Горбунов,  Яна Тернова, Лізавета Касян, Тимофій Миронець, Влад Чудновський, Даніїл Мироненко, сестри Вероніка та Анастасія Ляшенко, Богдан Шевченко, Вероніка Месюренко,  Сніжана  Чернецька, Олександр  Згеря, ансамбль духових інструментів під керівництвом Миколи Бойка, хореографічний колектив «Веселка», Сергій Горжій, Леся Король створили своїм виконанням відповідний піднесений настрій, вселили віру в швидку Перемогу    України і її відродження.

Виконали фортепіанні твори сольно і дуетами, інструментальну музику на гітарі, глядачі побачили красу українського танцю, а завершив виступ оркестр народних інструментів.

Глядачі у залі співпереживали побаченому і почутому, у багатьох були сльози на очах, бо всі ми розуміємо – сьогодні вирішується доля нашої країни, тільки в ці важкі і буремні часи ми зрозуміли, як же сильно ми любимо свою незалежну соборну Україну і повинні зробити все можливе і неможливе для такої довгожданої Перемоги.

 
Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Січень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Останні Новини