26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Неділя, 22 січня 2023

   Російська агресія проти України, а, по суті своїй, війна надзвичайно згуртувала український народ. Буквально в перші її дні багато хто став в ряди волонтерів, щоб допомагати ЗСУ, а чимало жителів України теж почали допомагати українській армії просто  від себе та своїх сімей.

      Долучилися до допомоги нашим Збройним Силам і у селі Рубаний Міст сусідньої Новомиргородської громади.  Декілька жіночок вирішили готувати гарячі обіди для ЗСУ і вивозити все це на трасу,  яка проходить по селу Олександрівка Маловисківської  територіальної громади.  Їм пішли на зустріч староста Олександрівського старостинського округу Валерій Бобринець та власник кафе «Домашня кухня» Микола Сагайдак, який надав своє приміщення. До речі, сам М.Сагайдак теж активно  допомагає українській армії.

І тепер кожного четверга представниці об’єднання «Паляниця» з Рубаного Моста  Валентина  Боса, Марія Лушпай та водій Станіслав Мазуренко приїжджають у Олександрівку, куди привозять готові обіди  та випічку , щоб годувати військових, які проїжджають трасою повз.

      Усі страви приготовлені з любов’ю, і воїни можуть тут пообідати домашніми стравами – пельменями, варениками, голубцями, картоплею з м’ясом, налисниками, котлетами – і ще багато інших смаколиків тут можуть запропонувати.

 Тим, хто не має часу на обід, бо дуже часто військові поспішають,  дають з собою пакети з пиріжками  та іншою випічкою, фруктами,  теплими шкарпетками. Як розповіла В.Боса, вони не належать до волонтерів, а просто від себе роблять добру справу. Дуже вдячні старості Олександрівського  старостинського округу Валерію Бобринцю за співпрацю, а також власнику кафе Миколі Сагайдаку за надане приміщення.

Слід також сказати, що і мешканці Олександрівки вагомо допомагають ЗСУ, тут кожного дня виготовляють випічку для воїнів.

Усі разом українці  допомагають своїй армії, кожен – як хто може. Таким чином ми всі  - роблячи великий чи маленький внесок – наближаємо Перемогу.