26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 02 січня 2023

    Як повідомив староста    Олександрівського старостинського округу  Валерій Бобринець, 29 грудня у Миколаївську область було відправлено гуманітарну допомогу від жителів Маловисківської громади – Малої    Виски та Олександрівки. Наш гуманітарний вантаж поїхав до мешканців сіл Євгеніївка,  Василівка, Павлівка,   Івано – Кепине,   Павломар’янівка, Тамарине  - це села Снігурівського та Баштанського районів Миколаївської області, жителі яких тривалий час перебували в окупації.

           До збору та підготовки гуманітарної допомоги долучилися сільгоспвиробник Володимир   Сорока,  меценат і волонтер Микола Сагайдак,  підприємці Рустам Гонитель та Ян Гонитель, Агшин Гусейн огли Абдуллаєв з Олександрівки, Сергій Кличко з Плетеного Ташлика із Злинської територіальної громади, представники Церкви Божої.. Роман Жищенко та Іван Маковський, які допомагали розвантажувати гуманітарну допомогу. Усім цим небайдужим до чужої біди  людям старостат висловлює щиру вдячність.

Миколаївці отримали на кожну сім,ю по 20 кг борошна, 10 кг картоплі, 2 кг моркви, 1 літр олії, пакети з макаронами, крупами, тушонкою, консервами, а також набори особистої гігієни, памперси.

Чужої біди – не буває, коли ти – українець.        Наш сусід – Миколаїв  став для Кіровоградщини справжнім щитом, прийнявши основний удар на себе. Дякуючи мужньому Миколаєву ми маємо сьогодні змогу жити більш-менш спокійно і не відчули справжніх жахіть війни.

 
Опубліковано в Новини

   Відбулася перша понеділкова нарада керівників структурних підрозділів міської ради, старостатів, організацій та установ Маловисківської територіальної громади, яку вів голова міської ради Юрій Гульдас. Вона почалася з привітання міського голови з Новим 2023 роком з побажаннями Перемоги, миру і сподіваннями  на стабільне і спокійне життя громади .

 Усіх мешканців нашої громади, безперечно, порадувало те, що на Новорічні свята,  в основному, у всіх було світло з мінімальними відключеннями, а наші ППО і ЗСУ подарували нам змогу більш-менш спокійно відзначити свято.

 Втім багато служб продовжувало свою  звичну роботу і в передноворічні та святкові дні. Працівники КП «Мала Виска МКП» займалися в останні дні 2022 року обрізанням дерев, зокрема, біля Маловисківської гімназії № 4 та по провулку Професійному, благоустроєм у селі Мануйлівці.

   Безперечно, скоро зазнає змін і вулиця Пушкіна у Малій Висці – тут теж треба пообрізати крони дерев, які вже заважають рухові транспорту, а ще – подумати і про її перейменування.

Радує і те, що на свято жителі Малої  Виски були і з водою, незважаючи на деякі пориви мережі, що були оперативно ліквідовані. Що важливо, нормальне постачання води налагоджено і в лікарні.

 Як би там не було, а Новий рік для дітей - неповторне, довгоочікуване свято, навіть в цей важкий час. Новорічні ранки пройшли на всіх територіях громади, діти отримали  традиційні подарунки.

В ці дні кінця 2022 року у старостатах займалися ще заготовкою дров внутрішньо переміщеним особам, відвезенням гуманітарної допомоги на південь країни, ремонтом приміщень та іншими важливими і невідкладними справами.

 Як наголосив міський голова, у 2023 році слід чітко систематизувати дані про земельні ділянки, які знаходяться на територіях Маловисківської громади. Це визначення власників землі, інші необхідні дані при допомозі відділу земельних відносин міської ради.

Зазначивши, що головний господар на території старостинського округу – староста, який повинен знати все, що робиться на території і нести головну відповідальність, міський голова визначив, що тільки в команді, злагоджено і цілеспрямовано, можна отримати необхідний результат і забезпечити нормальне функціонування життєдіяльності усієї громади.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Січень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Останні Новини