26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 18 січня 2023

   З 19.01.2023 до 31.01.2023 в у Малій Висці Новоукраїнського району Кіровоградської області проводитиметься реєстрація в програмі грошової допомоги для набувших статусу внутрішньо переміщених осіб з 24.02.2022.
Найуразливіші домогосподарства будуть відібрані для отримання допомоги в розмірі 2220 гривень на місяць на кожного члена родини впродовж 3 місяців одним грошовим переказом через будь-який банк (потрібні реквізити банківської картки).
Обробка даних після реєстрації триватиме близько 5-6 тижнів. Якщо ваше домогосподарство буде відібрано для отримання грошової допомоги, ви отримаєте SMS від організації «Людина в біді» та банку. Якщо ні, – ви будете проінформовані SMS повідомленням від організації «Людина в біді». 
Програма реалізується чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» за фінансової підтримки Мініjстерства закордонних справ Канади.
 
Опубліковано в Новини
   22 січня українці відзначатимуть надзвичайно важливий день в історії українського народу -  День Соборності України.  У цей день в 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу та є результатом складного і довготривалого процесу її формування.
З нагоди цієї історичної події  17 січня ц.р.  учні Мануйлівської гімназії разом з вчителями Постолюком П.І. та Фітенко С.В відвідали  Музей історії Маловисківщини ім. О.С. Ковтуна та ознайомились з виставкою копій документів, фотосвітлин видатних діячів, які причетні до державотворення Української Держави в XX ст. Також, відвідувачі мали змогу побачити світлини знаків на честь Соборної Об’єднаної України, та прослухали інформацію про історію їх створення.
Як повідомила наукова співробітниця музею Юлія Вавілова, яка проводила  екскурсію музеєм, держава на різних етапах відзначала ці знаменні дати, які пов’язані з державотворчими процесами України. В тому числі - і випуском ювілейних монет, з роздрукованими копіями яких діти мали змогу ознайомитись на виставці: це  пам’ятна монета 90-річчя утворення першого Уряду України номіналом 2 грн. 2007 року випуску, ювілейна монета НБУ із зображенням Євгена Петрушевича та монета з нагоди 90 років утворення Західно-Української Народної Республіки та інші.
День Соборності України увійшов в історію українського народу як свято національної єдності та соборності, територіальної неподільності та цілісності. Це знаменне свято утверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі, непохитність та монолітність української нації.
Сьогодні Україна продовжує боротьбу за Незалежність і Соборність. Тому Соборність залишається на порядку денному національних завдань. Віримо в перемогу Воїнів України, єднаймося  та наближаємо її разом.
 
Опубліковано в Новини

    Начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації А.Райкович видав розпорядження про заборону масових купань на водоймах у свято Водохреща 19 січня 2023 року крім релігійних заходів у приміщеннях культових споруд та прилеглих до них територій( за умови забезпечення можливості укриття всіх учасників на випадок повітряної тривоги).

Такі заходи передбачені згідно законів України «Про правовий режим воєнного часу», «Про місцеві державні адміністрації», указу президента України від 24.02.2022р. «Про введення воєнного стану в Україні» та інших з метою забезпечення безпеки та громадського порядку.

Отже, купатись і пірнати в воду на Водохреща на водних об’єктах Маловисківської громади заборонено, а святити воду у храмах можна.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Січень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Останні Новини