26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 16 січня 2023

   Триває відбірковий тур обласного етапу традиційного Всеукраїнського вчительського конкурсу «Учитель року - 2023».

У ньому беруть участь і педагоги Маловисківської громади. Це ОРЄХОВА Вікторія Вікторівна, вчитель основ здоров’я, Комунальний заклад «Маловисківська гімназія №3 імені Григорія Перебийноса» та  КІСІЛЬ Тетяна Петрівна, вчитель початкових класів, теж Комунальний заклад «Маловисківська гімназія №3 імені Григорія Перебийноса».

Окрім того, у номінації «Основи здоров’я» членом журі стала цього року теж представниця Маловисківської громади ЛИСЕНКО Оксана Миколаївна, учитель «Основ здоров’я» КЗ «Маловисківська гімназія № 3 імені Григорія Перебийноса».

Ми бажаємо нашим педагогам удачі , творчих успіхів і, звичайно, перемоги!

 

Опубліковано в Новини

    Однією із головних новин  понеділкової наради 16 січня, яку проводив міський голова Юрій Гульдас,  стало повідомлення про  робочий візит у Маловисківську громаду начальника  Кіровоградської ОВА Андрія Райковича. За попередніми планами , він відвідає КЗ «Маловисківська гімназія № 3 імені Григорія Перебийноса», КЗ «Маловисківська гімназія №4 та Пункти незламності, які знаходяться на території громади.

Продовжуються шкільні канікули у здобувачів освіти закладів середньої загальної освіти Маловисківської територіальної громади. Стабільно працюють гуртки, в яких діти проводять своє дозвілля. Але, на думку міського голови, цю роботу слід посилити і особливо у плані патріотичного виховання. Адже, яких дітей ми виховаємо сьогодні – такою буде Україна завтра .

Окрім того, двоє педагогів із Маловисківської громади беруть участь у відбірковому  обласному  етапі традиційного щорічного конкурсу «Учитель року  - 2023». Є наш представник  і в журі конкурсу.

До роботи з дітьми також долучилися і клубні заклади громади.

На цьому тижні діти і вчителі зустрічалися з правоохоронцями з метою профілактики правопорушень.

До кінця лютого цього року старости старостинських округів повинні сформувати земельні бази, де чітко визначити  власників земельних ділянок, і прозвітувати про них.

Важливим є питання провести обговорення перейменування вулиць і провулків, які викликають асоціації з радянським чи російським минулим. На комісії з питань перейменування (найменування) вулиць, провулків, площ на території Маловискіської міської ради вже обговорено це питання і складено список таких вулиць, але робити перейменування без обговорення  з жителя ми  цих вулиць та провулків не можна.  Не можна проігнорувати також історичні особливості  кожної  території громади , і це  повинно відобразитися у нових назвах вулиць.

Як повідомив староста Олександрівського старостинського округу Валерій Бобринець,  на території округу налагоджено безкоштовне харчування транзитних військових, які проїжджають цим селом, що розташоване на трасі державного значення. Що цікаво, що до цієї благородної місії вже долучилися  і жителі села Коробчиного  сусідньої  Новомиргородської територіальної громади, що вже можна розцінювати як муніципальну співпрацю двох громад. І це радує.

Незабаром велике, можна сказати, одне з найголовніших свят українців –День Соборності  України. До цього свята відділом культури і туризму міської ради буде знято відеоролик, а також заплановано низку заходів,  у тому числі в Маловисківській мистецькій школі пройдуть тематичні концерти для старшокласників закладів освіти.

Україна бореться за свою Соборність і свободу, як ніколи! Нас не здолати!

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Січень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Останні Новини