26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 12 січня 2023

   Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відповідно до плану роботи на період восьмої сесії Верховної Ради України IX скликання планує протягом сесії розглянути у порядку контролю питання щодо аналізу практики застосування Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення правового регулювання дистанційної, надомної роботи та роботи із застосуванням гнучкого режиму робочого часу» №1213-ІХ. Аналіз буде проведено відповідно до методики пост-законодавчого контролю (post-legislative), що застосовується багатьма парламентами та яку можливо адаптувати до української системи парламентського контролю.
З метою збору інформації, необхідної для проведення цього аналізу та подальшого напрацювання пропозицій щодо удосконалення відповідних законодавчих положень, у Комітеті було розроблено опитувальник для працівників та роботодавців за допомогою застосунку Google Форми.
 
Опубліковано в Новини

    Маловищанина Сергія Горжія  в місті знають як рок-музиканта, автора пісень та викладача Маловисківської мистецької школи. Сам Сергій позиціонує себе як скромну особистість, але в історії нашого краю він, безперечно, залишиться творцем неофіційного гімну нашого міста, адже  саме він написав  тепер відому усім в нашій громаді «Пісню про Малу Виску».

До музики хлопець прилучився, коли почав ходити займатись вокалом у вокальну студію до Петра Леонідовича Лойтри , яка діяла при будинку дитячої та юнацької творчості. Це був 1995 рік. Поряд знаходилася Маловисківська школа мистецтв,  і Сергій вирішив ще й туди записатись на танці.  А потім захопився грою на бандурі, займався грою на цьому інструменті у Дмитра Семеновича Карапути. У 2004 році за направленням пішов навчатись на мистецький факультет Кіровоградського  педагогічного університету по класу бандури. Працювати в Маловисківській школі мистецтв Сергій Горжій почав , ще навчаючись в університеті.

Сергій, якому завжди подобалася рок-музика, у 2007 році вирішив створити власний вокально-інструментальний ансамбль, якому дав назву «Креатив».       Тоді ж з’явилися перші спроби написати власну музику. Десь в році 2009 , як каже сам С.Горжій, йому трапився на очі вірш маловисківської поетеси Олени Заворотної. Надрукований він був у районній газеті «Маловисківські вісті». Сергій зробив собі вирізку - і відразу ж з’явилася мелодія. Але пісня , яка, як тепер ми вже знаємо, настільки відображає наші  настрої, думки, наше кредо, тоді, так би мовити, лягла на полицю. До тих пір, коли у місті проводився фестиваль аматорського відео «Окрилені мрією» до Дня  Конституції та Дня молоді за підтримки міського голови Юрія Гульдаса та начальника відділу культури та туризму міської ради Юлії Рижикової – Сергій став учасником конкурсу і отримав третє місце. А пісня, яку без перебільшення можна назвати неофіційним гімном Малої Виски, зачарувала усіх – своїм пафосом, патріотичним настроєм , урочистістю і піднесенням і одночасно висловила думки, надії і гордість за своє місто усіх нас. На цей твір було знято кліп, і свій зірковий час пісня отримала більш як через 10 років свого створення.

Нині Сергій передає свої знання, уміння вже молодому поколінню, він створив підлітковий гурт, основне направлення якого – українська автентична музика і пісня. Репертуар гурту -  про нинішні події, про боротьбу і переживання українського народу у боротьбі з російським агресором, про відродження українських традицій в музиці.

Як каже сам Сергій – він співає душею, відчувати музику, любити свою рідну пісню, своє мистецтво він вчить і своїх вихованців.

 А діти, в ці нелегкі часи тягнуться до творчості, ніби відчуваючи її важливість в період боротьби за свою країну, свою історію, своє майбутнє.

 
Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Січень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Останні Новини