26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 10 січня 2023

   10 січня -84 річниця утворення Кіровоградської області. Звертаючись до жителів області голова ОВА Андрій Райкович підписав подяки жителям усіх 49-ти громад області за сумлінну невтомну працю та великий вклад в боротьбу за Перемогу.

« Сьогодні, коли наша країна бореться за свою свободу і незалежність з лютим російським агресором, коли на полі бою вирішується доля не лише України, а багато в чому і Європи, роль нашої області, яка стала гуманітарним хабом в центрі України , прихистила майже сто тисяч біженців, зуміла в надзвичайно складний час зібрати мільйони тонн хліба, яка щодня відправляє в найгарячіші точки, на фронт, своїх кращих синів і дочок, допомагає своїм сусідам переоцінити важко», - сказав голова ОВА. Андрій Райкович також висловив надію на швидке перейменування області.

Опубліковано в Новини

   9 січня  мешканців Маловисківської громади  українськими колядками  привітали  юні прихожани храму Святої Єлизавети Православної Церкви України, що у Паліївці на чолі з матінкою   - дружиною  настоятеля Церкви Тараса Василика Ольгою Василик.

Діти разом зі своїм духовним наставником завітали у Маловисківську міську раду , де звучали гарні українські колядки для працівників міської ради.

Міський голова Юрій Гульдас подякував колядникам і вручив їм подарунки.

Окрім того, паліївчани привітали  й інших жителів Малої Виски.

Сьогодні, як ніколи важливе повернення до своєї української церкви, до українських традицій, адже врешті ми отримали наше законне право святкувати головні релігійні свята з  усім світом,  а Православна Церква України стає духовним оберегом для нинішніх і майбутніх поколінь.

Опубліковано в Новини

   Питання проживання  та соціальної адаптації внутрішньо переміщених осіб, які приїхали до нас з територій , де йдуть бойові дії і проживають у Маловисківській громаді, постійно на контролі в органах місцевого самоврядування.

Наразі внутрішньо переміщені особи забезпечені  усім необхідним, що потрібно для нормального життя – це побутова техніка, меблі, засоби для особистої гігієни, сучасні гаджети. В облаштуванні побуту переселенців міській владі допомагають і міжнародні гуманітарні організації, зокрема філія «АКТЕД».

Так  в Центрах компактного проживання  ВПО за адресою - вулиці Центральна та Кондратюка при допомозі представників філії «АКТЕД» облаштовано  соціальні кімнати для відпочинку, де є все необхідне для організації дозвілля, ігрової діяльності та розвитку дітей та дорослих.       Тут юні мешканці Центрів можуть погратися у розвиваючі ігри, зайнятися рухливими вправами, переглянути по сучасних плазмових телевізорах дитячу передачу чи фільм а дорослі , наприклад, зайнятися фітнесом.

Окрім того, представниками філії «АКТЕД»  в Центрах компактного проживання розміщено стенди, де є вся необхідна інформація для ВПО, а також скриньки, де мешканці Центрів залишають свої побажання чи озвучують потреби. А представники гуманітарної організації «АКТЕД» намагаються виконати всі прохання.

Зусилля влади спрямовані на те, щоб максимально наблизити умови проживання  до домашніх, створити затишок в тимчасових оселях для ВПО і відволікти хоч на якийсь час від пережитого і випробувань цього нелегкого часу.

 
Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Січень 2023 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Останні Новини