26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 20 травня 2022

     Колектив Маловисківськоїміської ради 19 травня в День Вишиванки  дружно підтримав   українську традицію,  яка не так давно увійшла у наше життя, але отримала потужну підтримку і активно підтримується з року в рік  – в цей день  усі одягнули вишиванки.

І цей день став для нас усіх  по справжньому  особливим .  В ньому одночасно  переплелися різні емоції та почуття. Відчувалося   бажання  підтримати  традицію, коли  усі українці – в Україні та за її межами,  одночасно  одягають вишиванку,  як прояв  своєї етнічної приналежності  до величезної  і славної  родини українського народу.

Також в цей день ми з особливою силою і щемом у серці  гордимося  нашою  Україною, а особливо -  нашими  захисниками  і захисницями,  що мужньо протистоять сильномута небезпечному  ворогу на фронтах війни.   Українські воїни –найкращі. Наші військовослужбовці  вражають своєю сміливістю весь світ, вони  - уособлення  мужності і стійкості в боротьбі за рідну землю, за нашу Україну,  не зважають на ризики та небезпеки, і  залишаються  сильними духом, нескореними  та готовими битися за нашу Україну до Перемоги.

А ще – відчували  гуртування, коли об’єднуються  зусилля, сили,  бажання для того, щоб наша Україна стала ще кращою.

Тож,  з ініціативи міського голови Юрія ГУЛЬДАСА 19 травня працівники міської ради та підпорядкованих установ разом висадили на в’їзді до Маловисківської громади соняшники – український народний символ  праці й достатку, сили і добробуту! Хай наша Україна квітне і процвітає!

Миру, добра  та якнайшвидшої усім нам Великої Перемоги!

Слава Україні!

 

 

Опубліковано в Новини

   ACTED  - французська гуманітарна організація, яка присутня в Україні з 2015 року, свою діяльність скеровує на допомогу вразливим та постраждалим від конфлікту групам населення.

З початку війни, після 24 лютого 2022 року,  ACTED значну увагу приділяє допомозі в оснащенні пунктів тимчасового проживання українців, які в зв’язку з військовими діями на території  їх проживання вимушені були залишити свій дім та переселитися в більш безпечні території України, та отримали статус   внутрішньопереміщених   осіб.

Перебуваючи з візитом у Маловисківській громаді, представники ACTED розглянули можливість влаштування пункті в тимчасового проживання внутрішньо переміщених  осіб у м.МалаВиска, вул. Кондратюка, 24, приміщення КП «Центр надання соціальних послуг», та в   с.Олександрівка– приміщення загальноосвітнього навчального закладу.

Для нашої громади це дуже важливий проєкт, так як наша  громада відноситься до числа тих на Кіровоградщині, в яких проживає найбільша кількість внутрішньо переміщених осіб . Всього в Малій Висці та прилеглих сільських населених пунктах проживає  понад 1 100 осіб вимушених переселенців,  з яких майже 200 сімей – з неповнолітніми дітьми, з людьми і з дітьми з інвалідністю, є також  люди з обмеженою фізичною рухливістю та інші категорії, які потребують уваги та допомоги з боку влади.

 Після ознайомлення з пропозиціями,  представники ACTED пообіцяли повідомити про результати візиту та про перспективу   реалізації проєкту щодо соціального захисту вимушених переселенців в Маловисківській громаді.Сподіваємося, що відповідь гуманітарної організації ACTED буде позитивна. 

Опубліковано в Новини

З метою підготовки до пленарного засідання24 чергової сесії міської ради   планується проведення засідання постійних комісійміської ради :

 

№з/п

Назва постійної комісії

Дата проведення засідання

Початок роботи

Запрошені

 

Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовищата благоустрою:

 1. НіколенкоМикола Васильович – голова комісії

 2. КудояДмитро Володимирович

 3. ДіордіцаВолодимир Анатолійович

 4. МамедоваЗінаїда Володимирівна

 5. Щербак Василь Васильович

23.05.2022

понеділок

10.00

БакалінськийО.М.

ЦибульськийІ.А

Старости

ЗахватихатаТ.В.

 

 

Постійна комісіяз гуманітарних питань:

 1. Терновий Дмитро Миколайович – голова комісії

 2. Кузьмич Володимир Павлович

 3. ОнипсенкоВалерій Миколайович

 4. Коваленко Інна Борисівна

 5. Бровченко Людмила Василівна

24.05.2022

вівторок

 

15.00.

Жовтило А.В.

МельчуцькийВ.Г.

ПутнікІ.В.

 

 

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва:

 1. Бровченко Олександр Дмитрович – голова комісії

 2. ГульдасСергій Юрійович

 3. Ткаченко Віктор Анатолійович

 4. ПідгорнийОлег Михайлович

 5. Кравченко – БобринецьСвітлана Григорівна

 6. ЗелюнкоОлександр Францевич

 7. Щербак Василь Васильович

25.05.2022

10.00

БакалінськийО.М.

Жовтило А.В.

Похила Л.В.

ЧурпійК.Л.

ЛевченкоО.А.

 

Засідання постійних комісій відбудуться у сесійній залі міської ради

Юрін О.М. – забезпечення відеозапису засідань постійних комісій                                      Секретар ради  Л.А.ПОСТОЛЮК

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Травень 2022 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Останні Новини