26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 04 квітня 2022

“Сади Перемоги” - всеукраїнська ініціатива, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування ресурсів для вирощування сільськогосподарської продукції задля недопущення продовольчої кризи в Україні. Ініціатива включає консультаційну підтримку громадам та домогосподарствам щодо організації ініціативи «Сади Перемоги», ефективного городництва, зберігання та переробки вирощеної продукції, а також комунікаційні заходи, спрямовані на заохочення кожної українки та українця долучитися до вирощування вдома.

           Про цю ініціативу повідомило Міністерство розвитку громад та територій України  під час наради 29 березня 2022 р., присвяченої запуску ініціативи «Сади Перемоги». Нарада була проведена Міністерством розвитку громад та територій України і Міністерством аграрної політики та продовольства України спільно з Проєктом міжнародної технічної допомоги «Супровід урядових реформ в України» (SURGe), що впроваджується AlineaInternational за фінансової підтримки Уряду Канади.

           Як відомо, війна, розв’язана росієюв Україні призводить до продовольчої кризи в країні. За попередньою оцінкою Програми розвитку ООН, внаслідок війни, майже 30% населення України потребуватиме життєво необхідної гуманітарної допомоги. Близько 18 млн осіб безпосередньо зіткнеться з наслідками війни, а понад 7 млн стануть внутрішньо переміщеними особами (ВПО).

           Так, через військові дії у 2022 році Україна може недоотримати близько 42% щорічного врожаю зернових і зернобобових; 53% гречки; 68% помідорів; 36% картоплі, 46% цибулі; 38% моркви; 45% огірків, 32% капусти; 35% буряків та багатьох інших культур, що вирощувалися на території країни. На практиці це означає, що третина українців матимуть проблеми в отриманні достатньої кількості харчових продуктів –  і це реальна загроза, яка вимагає швидкої та дієвої відповіді.

           Маловисківська міська територіальна громада долучається до реалізації ініціативи «Сади перемоги» у Кіровоградській області.

           Маловисківська міська рада міської територіальної громади може надавати допомогу з оперативним вирішенням земельних та майнових питань в умовах воєнного стану, для комунальних підприємств, що засіватимуть круп’яними культурами комунальні землі.

           Маловисківська міська територіальна громада закликає кожного громадянина, мешканця   територіальної громади та вимушено переміщених  людей, які переїхали до громади під час війни (при можливості), посадити Сад Перемоги у своєму домогосподарстві , на балконі чи прибудинковій ділянці .

           Маловисківська міська територіальна громада закликає всіх землекористувачів мобілізувати зусилля  та використовувати  всі  доступні  земельні ділянки  для вирощування продовольства : пустирі, парки й галявини , господарські двори та інше.

           Маловисківська міська територіальна громада закликає бізнес та міжнародних партнерів допомогти українцям насінням, добривом ,новітніми технологіями  вирощування, пальним та технікою  для обробітку землі, обладнанням для переробки та зберігання продуктів сільськогосподарського виробництва.

           «Сади Перемоги» - всеукраїнська кампанія, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування всіх ресурсів для вирощування продуктів харчування задля недопущення продовольчої кризи в Україні.

«Сади Перемоги» - це наш  внесок у перемогу України!

Більше інформації про ініціативу «Сади Перемоги» можна дізнатися за посиланням: https://www.sadyperemohy.org/

 

 

 

 

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Квітень 2022 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Останні Новини