26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 08 лютого 2022

          8 лютого відбулася друга частина пленарного засідання 15 сесії Маловисківської міської ради, яку провів Маловисківський міський голова Юрій Гульдас. В засіданні взяли участь 15 депутатів міської ради. Перед початком роботи перед депутатами виступив експерт з питань стратегічного планування Програми DOBRE Войцех Одзімек, який розповів про співпрацю Маловисківської громади з Програмою DOBRE та подякував всім за активність у роботі.

          Далі було розглянуто частину питань порядку денного. Земельні питання, для розгляду яких потрібна присутність двох третин депутатського складу міської ради – вісімнадцять депутатів -, були перенесені на наступну чергову – шістнадцяту - сесію міської ради, проведення якої заплановане на четвер 10 лютого на 10.00.

          Детально переглянути другу частину пленарного засідання 15 сесії Маловисківської міської ради можна за посиланням.

Опубліковано в Новини

            8 лютого в сесійній залі колишньої Маловисківської районної ради, відповідно до узгодженої програми, відбулося третє засідання робочої групи з внесення змін до Стратегії розвитку Маловисківської громади. Його провели експерти з питань стратегічного планування Програми DOBRE Назар Глинський та Войцех Одзімек. В роботі взяли участь працівники структурних підрозділів міської ради, старости старостинських округів громади, керівники та представники закладів освіти, депутати міської ради, члени робочої групи, запрошені.

          У ході роботи було обговорено і відпрацьовано актуальні питання покращення середовища проживання мешканців у громаді. Зокрема, розвиток культурного потенціалу громади, розширення можливостей місцевої спортивної інфраструктури, підвищення якості соціальних та медичних послуг, розширення освітніх шансів для місцевої молоді та дітей тощо.

        Це була третя зустріч в рамках програми актуалізації Стратегії розвитку Маловисківської громади. Останню заплановано на березень 2022 року.

\

          ДОВІДКОВО: Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) − це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку громад, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. 

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Лютий 2022 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28            

Останні Новини