26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 05 грудня 2022

   На понеділковій нараді 5 грудня 2022 року , яку вів міський голова Юрій Гульдас, обговорювалися питання закінчення робіт  по прибиранню територій від листя , а також про посипання тротуарів  посипковими матеріалами, адже на минулому тижні  в суботу вже була перша ожеледиця. Пішоходи могли впевнитися, що вранці тротуари вже були посипані піском.

Міський голова зазначив, що 5 грудня – День волонтера , а в Маловисківській громаді в ці часи  рішучого протистояння ворогу і прагнення до якнайшвидшої Перемоги волонтером став практично кожен житель. Ці люди  виконують велику роботу по збору гуманітарної допомоги для потреб ЗСУ та внутрішньо переміщених осіб, за це їм велика дяка.

Як повідомили з Паліївського старостату,  на жаль, чоловік, який опинився в надскладних життєвих обставинах і яким опікувалися відповідні служби і працівники старостату, помер , але завдяки злагодженій роботі структурних підрозділів міської ради та старостату його гідно провели в останню путь.

 Продовжується заготівля дров для внутрішньо переміщених осіб.

 Пункти компактного проживання  ВПО оснащуються   сантехнікою і миючими засобами, також на територіях робиться все можливе для нормального опалення приміщень , де проживають переселенці, адже серед них є і новонароджена дитина.

У Малій Висці вирішено прикрасити новорічну ялинку, яка росте на центральній площі міста, адже у дітвори повинно бути свято. На це не будуть затрачати кошти з бюджету. Також новорічні ранки і свята пройдуть і у загальноосвітніх закладах та закладах культури.

Опубліковано в Новини

6 грудня об 11:00 відбудеться онлайн-бізнес-форум «Україна – Чехія: нові можливості для співпраці між українським та чеським бізнесом під час глобальних змін» за участю українських та чеських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва ТПП обох країн і ділових кіл України та Чехії.

Захід спільно організують ТПП України та ТПП Чехії.

У програмі зустрічі будуть висвітлені стан, найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-чеського економічного співробітництва, інвестиційний та експортний потенціал і, учасники зможуть напряму поспілкуватись з чеськими компаніями та зробити презентацію своєї компанії.

В рамках онлайн зустрічі також відбудуться В2В переговори між українськими та чеськими компаніями відповідно до профілів та ділових інтересів учасників з обох сторін.

Згідно з попередньою інформацією, чеські компанії зацікавлені у встановленні контактів з потенційними українськими партнерами у наступних галузях: машинобудуванняінфраструктури та енергетики.

Робочі мови – англійська/українська з синхронним перекладом.

Реєстрація - https://forms.gle/ghXpDGfnQ1aFtsdX8.

Опубліковано в Новини

  Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання. В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце у наданні допомоги населенню у надзвичайних ситуаціях. В умовах нинішніх бойових дій,коли російський агресор напав на нашу землю,кожен розуміє ступінь відповідальності за майбутнє, кількість громадян, які не стоять осторонь, а всіляко допомагають країні, суттєво збільшилася.

З перших днів війни у волонтерський рух включилися і жителі Маловисківської громади. Ми висловлюємо вдячність кожному, хто вніс свою частку – велику чи малу-в загальну справу допомоги єдиним фронтом Збройним Силам України.

Величезна робота пророблена і по збору гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб – ми не залишили людей,які втратили домівки, роботу, комфортні умови і стали переселенцями наодинці зі своєю бідою.

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Це стає для людей способом життя.Вони витрачають свій вільний час на те, щоб комусь допомогти. Для них найціннішою подякою є розумінняс того, що вони реально можуть врятувати людське життя.

У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку,  саме їх активна громадянська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Тож, шановні волонтери, в цей день бажаю міцного здоров’я, мирного неба, добробуту, витримки та стійкості духу у вашій нелегкій благородній справі. Нехай кожен ваш добрий вчинок спонукає до дії інших,  нагороджується людською вдячністю, добром і повагою, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові звершення на благо нашої громади та всієї України!

 

 

З повагою міський голова                                            Юрій   ГУЛЬДАС.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Грудень 2022 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Останні Новини