26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 29 грудня 2022

   Запускати салюти, феєрверки та використовувати петарди під час дії воєнного стану нині заборонено по всій території України.16 серпня 2022 року Верховна Рада України підтримала законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу піротехнічних виробів" що забороняє продаж та використання феєрверків.

  І це не жарти, адже тих, хто не виконуватиме обмеження ,буде притягнутояк доадміністративної, так і до кримінальної відповідальності.

Відповідно до статтіКодексу України про адміністративні та кримінальні правопорушення, а саме:за статтею 164 Кодексу України «Порушення порядку господарської діяльності "передбачено штраф від 17 до 34 тисяч грн. Також у порушників забиратимуть продукцію та гроші, одержані внаслідок вчинення цього правопорушення. Є і ряд інших статей, за якими передбачені досить суворі покарання.

Тому поліція буде реагувати на випадки продажу чи застосування піротехнічних засобів .Давайте разом подумаємо про тих, хтопсихологічно важко переживаєумови війни, хто сприймаєзвуки салютів за звуки вибухів.Треба розуміти, що такі розваги зараз не на часі у країні, де йде війна.

Опубліковано в Новини

   28 грудня в Центрі компактного проживання внутрішньо переміщених осіб по вулиці Кондратюка виступив бард - виконавець авторських пісень Віктор Коваленко. Концерт відбувся за сприяння філії міжнародної неурядової організації «АКТЕД» у Кропивницькому. Представляла творчість митця і вела концерт представник проекту Олена Котельникова.

 На заході була присутня заступник міського голови Алла Жовтило.

 Віктор Коваленко родом з Баштанки Миколаївської області. Звідти він переїхав у Кропивницький, як тільки на Миколаївщині почалися бойові дії. За фахом В.Коваленко  інженер-механік, закінчив Новобузький технікум механізації сільського господарства.

Але душа Віктора завжди лежала до музики. Закінчив  музичну школу по класу баяна, згодом освоїв гру на гітарі, почав писати музику в стилі авторської пісні на власні вірші та поезії миколаївських авторів.

У Малій Висці автор-виконавець представив цікаву концертну програму , в якій звучали і його власні пісні і відомі українські композиції. Також присутні могли переглянути відеокліпи пісень В. Коваленка та фрагменти його участі у різних фестивалях, конкурсах, телепередачах.

Першими прозвучали дорогі серцю митця пісні про його рідні краї – «Моя Баштанка» та «Миколаївський вальс».

В.Коваленко позиціонує себе як співака, поета, барда, композитора. Він є членом Національної Спілки журналістів України, блогером, координатором клубу «Баштанські барди», володарем чотирьох пісенних Гран-прі, членом Всеукраїнської асоціації бардівської пісні та співаної поезії, а тепер – ще й Кропивницького об’єднання «Вітрила».

Автор і виконавець пісень В. Коваленко випустив збірки власних творів «Життя моє – пісня» та «Зачарований промінь». Віктор має власну дитячу студію, де навчає дітей співати, тож в його репертуарі є пісні для дітей різного віку і різних творчих і вокальних можливостей.

Виступ барда був тепло сприйнятий присутніми, яким сподобався його мелодійний голос, оригінальне виконання усім відомих творів

 
Опубліковано в Новини

 

МАЛОВИСКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

НОВОУКРАЇНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                                                                                            Код ДКУД______

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

 

від « 29 » грудня  2022 року                  м. Мала Виска                                         №  114 / б

 

 

Про скликання позачергової тридцять п’ятої  сесії восьмого скликання   Маловисківської міської ради

 

 

Відповідно до п.5 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати позачергову тридцяту п’яту  сесію восьмого скликання  Маловисківської  міської  ради  30  грудня   2022 року о 10.00. в сесійній залі за адресою: м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6.

На розгляд сесії внести питання:

Про внесення змін до рішення від 22 грудня 2021 року № 1167 «Про бюджет Маловисківської міської територіальної громади на 2022 рік»; 

 

 

 

Міський голова                                                                  Юрій ГУЛЬДАС

 

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Грудень 2022 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Останні Новини