26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 27 грудня 2022

    Питання дотримання температурного режиму у осінньо-зимовий період у навчальних закладах, особливо зараз, у період воєнного стану, постійно актуальне – одна з складових  здоров’я наших дітей.

Зусилля місцевої влади постійно спрямовані на забезпечення навчальних закладів паливом, а також – стабільної роботи  систем опалення.

Навчальний заклад загальної середньої освіти Маловисківської громади  з найбільшою кількістю учнів – Маловисківська гімназія №3 ім.Г.М.Перебийноса,  потребував заміни паливного котла.

 На виконання Постанови Кабінету Міністрів Українивід 13 вересня 2022 р. № 1112«Про реалізацію спільного з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) проекту щодо надання фінансової підтримки опорним закладам загальної середньої освіти для підготовки до 2022/23 навчального року»право на отримання фінансової підтримки за рахунок коштів ЮНІСЕФ отримали опорні заклади загальної середньої освіти, до якого внесено і опорний комунальний заклад «Маловисківська гімназія №3імені Григорія Перебийноса» Маловисківської міської ради , Маловисківська територіальна громада.

Кошти в сумі 109705,80 гривень надійшли на визначений рахунок відділення казначейської служби. Керівництво міської ради спільно з адміністрацією зазначеного опорного навчального закладу прийняли рішення - використати допомогу ЮНІСЕФ для придбання нового опалювального котла, так як наявний в основному вичерпав свої потужності.  

      За інформацією начальника відділу освіти, молоді та спорту міської ради Анни Гончарової  надання підтримки здійснювалося шляхом перерахування коштів на спеціальний реєстраційний рахунок, який був відкритий у відділенні Державної казначейської служби для опорного закладу одноразово в розмірі 3 тисяч доларів США (за офіційним курсом гривні до іноземної валюти, встановленим Національним банком) на визначений опорний заклад.

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету  Маловисківської міської ради висловлює подяку міському голові  Юрію Гульдасу за наданий  транспорт, а також керівництву СФГ «Гульдас» за сприяння у  швидкій та організованій   доставці  опалювального котла марки КТО 14.166 з Одеської області  до закладу.

Новий опалювальний котел буде встановлено в найближчий час.

 

Опубліковано в Новини

    23 грудня 2022 року у Кропивницькому в Центральноукраїнському науковому ліцеї-інтернаті  відбулося вручення хромбуків  вчителям    Кіровоградської області. У заході взяли участь заступник начальника Кіровоградської  обласної військової адміністрації Катерина  Колтунова, директор обласного департаменту освіти і науки Ельза Лещенко, керівники органів управління освітою виконавчих комітетів міських, селищних та сільських  рад , педагоги закладів освіти обласного підпорядкування.

Завдяки співпраці Міністерства освіти і науки з компанією «Google» та Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ Кіровоградська область отримала 971 хромбук.

Хромбуки отримали  представники 18 громад, в тому числі - Маловисківська ТГ в кількості 16 штук, які будуть розподілені між закладами загальної середньої освіти. 

 
 
Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Грудень 2022 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Останні Новини