26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 26 грудня 2022

  В рамках доступної іпотеки «єОселя» клієнти мають можливість придбати житло під 3% та 7% відсотків з мінімальним початковим внеском 20% та строком кредитування 20 років. В цьому році стартував перший етап реалізації програми «єОселя», де певні категорії населення можуть придбати житло під 3 %.   З початку 2023 року почнеться реалізація другого етапу програми «єОселя» , в рамках якої всі громадяни зможуть отримати кредит під 7%. АТ «Ощадбанк» пропонує взяти участь в програмі в частині компенсації органами місцевого самоврядування першого внеску або частини тіла кредиту.

Всім зацікавленим звертатись за телефонами : (0522)358494, (050) 903 4713 Данілова Ірина Миколаївна.

Опубліковано в Новини

   За словами заступника міського голови Алли Жовтило, триває розподіл та надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території Маловисківської громади.

З вересня цього року громада активно співпрацює з міжнародним  гуманітарним фондом ВПІНО «Філія АКТЕД».

 Так, за цей час Центрам компактного проживання внутрішньо переміщених осіб за адресами Центральна,49,  Кондратюка, 24 та Спортивна 12 у Малій Висці  та у  с.Олександрівка   виділено водонагрівачі, гідробокси, змішувачі  для умивальника, ліхтарі на сонячній батареї, твердопаливний котел, шафи для одягу, інші меблі, металопластикові вікна  в тому числі з демонтажем і установкою, засоби для прання та миття поверхонь, миття посуду, особистої гігієни, підгузки дитячі та багато іншого обладнання для облаштування приміщень для комфортного проживання ВПО.

Також  фондом надано інструменти для виконання різного роду робіт, дитячі товари,  настільні ігри, канцелярські товари, світильники та інше. В усіх Центрах компактного проживання створюються соціальні кімнати відпочинку. Тобто, робиться все можливе для нормального, комфортного життя.

Згідно рішення виконавчого комітету Маловисківської міської ради уся гуманітарна допомога розподіляється між Центрами компактного проживання внутрішньо переміщених осіб.