26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 21 грудня 2022

    19 грудня на свято Святого Миколая у Малій Висці в будинку культури відбулося нагородження творчих волонтерів , які брали участь у волонтерській допомозі ЗСУ.

  Як розповіла начальник відділу культури та туризму міської ради Юлія Рижикова, творчі волонтери – а це аматори культури громади різних жанрів  - внесли свій посильний вклад в наближення нашої Перемоги, збору коштів для Збройних Сил України. Всього  творчими волонтерами було зібрано близько 40 000 гривень, які були передані на потреби ЗСУ.

Нагородження проходило у формі затишного концерту, і хоч у залі було прохолодно, та присутні зігрівалися теплом сердець і щирою атмосферою. Кожен учасник концерту – це творчий волонтер, людина з мистецькою фантазією, обдарована творча особистість.

 Усі волонтери отримали відзнаки  - Подяки відділу культури та туризму міської ради подарунки та солодощі.

Концертні номери зачарували своєю красою, патріотизмом, відданістю творчій ідеї.

Різдвяне попурі прозвучало у виконанні Олени Гершкул (фортепіано) та Іванни Клименко (скрипка).

Приємно зазначити, що на заході були відзначені і творчі волонтери з інших громад, які співпрацюють з творчою родиною культурної галузі Маловисківської громади. Так, Світлана Секмедин  і Віталій Шевченко з  Великої  виски , які привітали присутніх українською піснею.

 Також відзначено Тетяну Щербак , картини якої тепер є в експозиціях за кордоном, та Наталю Мусієнко, яка розписувала писанки,  а також  її картини та поробки . Обоє майстринь брали участь у Великодній  ярмарці , тоді їх помітили представники міжнародної організації SamaritansPurse.Вони вперше розписували писанки і забрали їх собі на згадку.

. До речі, Наталя і зараз активно займається волонтерством, в’яже шкарпетки воїнам, вже передала ЗСУ 31 пару шкарпеток. Наталя закликала усіх  у кого є в’язальні нитки, поділитися, щоб можна було продовжити цю необхідну справу.

 Виявляється,  творчим волонтером виступила і відомий у нашій громаді фотограф Інна Димна, яка підтримала  культурну галузь і фінансово, і морально, вона теж була відзначена.

           Не забули про ветеранів культурної галузі Тетяну Агаркову та Володимира Бровченка, нагородили і наймолодших Діану Кошурко  Влада Цуркана,  Даніїла Мироненка. Грамотами і подарунками  також відзначені методист відділу культури  та туризму Світлана Бровченко, Олена Хомич, Тетяна Цуркан та Галина Шубенкіна, Віталій Дегнер з Вишневського клубу. Отримали  відзнаки Тетяна Котятко,  Олександр Згеря, Анна Субота, Лілія Кошурко, Юлія  Триколенко, , Анна Оношко - майбутні зірки мистецької сцени нашої громади.

Брали участь у творчому волонтерстві також Олег Привалов,      Олег Рудий , Світлана Туменко, Сергій Горжій,  Олена Рашевська, Тетяна Рибальченко, вони не були присутні на заході, але Подяки і подарунки їм теж будуть вручені.

 
Опубліковано в Новини
   До міської ради зі скаргами зверталися жителі  громади, які розмістили  у себе внутрішньо  переміщених осіб стосовно несвоєчасного отримання ними компенсаційних виплат. 
Маловисківська міська рада повідомляє, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №333 від 19 березня 2022 р. № 333    «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану», Маловисківською міською радою сформовано перелік осіб згідно отриманих заяв, що розмістили внутрішньо переміщених осіб  для отримання компенсації витрат на території Маловисківської міської територіальної громади. 
Вищезазначений перелік осіб подано до Кіровоградської обласної військової адміністрації, який був направлений до Міністерства розвитку громад та територій України для відшкодування зазначених витрат власникам житлових приміщень.
Відповідно до пункту 16 вищезазначеної Постанови КМУ компенсація особам, що розмістили чотирьох і більше внутрішньо переміщених осіб,  інших вразливих груп населення, виплачується за рахунок наявних коштів міжнародних організацій, благодійних організацій та громадських об’єднань в рамках домовленостей, узгоджених з Мінрегіоном, відповідно до узагальненої інформації. 
 За інформацією департаменту житлово – комунального господарства виплати Червоним Хрестом були здійснені за вересень 2022 року.
У міській раді контактних даних цієї міжнародної організації немає, і інформація щодо проплачених чи не проплачених коштів теж відсутня. 
 
Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Грудень 2022 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Останні Новини