26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 01 грудня 2022

   Олександр Воєвода,  приватний підприємець з Оникієвого, подарував Маловисківській міській раді три дерева - ялиночки, які працівники КП «Мала Виска МКП» 1 грудня  висадили у сквері біля Меморіалу загиблим учасникам АТО/ООС,   які загинули в ході антитерористичної операції,  захищаючи територіальну цілісність та державний суверенітет України.

Три гарненькі молодих деревця тепер прикрашають паркову зону біля Меморіалу загиблим учасникам АТО/ООС та каплички Архангела Михаїла, що знаходиться в міському парку, зі сторони вулиці Спортивної.

Як розповів інспектор з благоустрою міської ради Олександр Субота, працівники МП «Мала Виска МКП» щиро вдячні Олександру Петровичу за такий подарунок, який прикрашатиме пам’ятне місце для усіх жителів громади.

А жителі міста, думається, приєднаються до цієї акції  та берегтимуть висаджені деревця, як це робиться у цивілізованому світі.

Опубліковано в Новини

   В рамках Всеукраїнської безстрокової акції «Посади дерево миру», яка розпочалася у Міжнародний день експлуатації навколишнього середовища під час війни та військових конфліктів, і має на меті привернення уваги українців до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни,  до непоправної шкоди, завданої довкіллю України, екологічних проблем, підвищення рівня екологічної свідомості та еко-патріотизму,  у Малій Висці 1 грудня ц.р. висаджено 30 молодих дубів в парковій зоні міста,  напроти мікрорайону Вись.

За інформацією інспектора з благоустрою Олександра Суботи, працівники КП «Мала Виска МКП» висадили дерева, щоб невдовзі тут розрісся зелений масив у центрі міста, поблизу житлових багатоквартирних будинків, що покращить екологію населеного пункту. 

Майбутнім поколінням ми повинні залишити у спадок мирне життя та гарне, екологічно чисте довкілля.

Тому, вважають українці,  висаджувати дерева варто і потрібно навіть в умовах війни!