26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 14 грудня 2022

   За інформацією начальника фінансового управління  міської ради Лариси Похили, робота з формування  бюджету громади на 2023 рік була розпочата у вересні  цього року.

Як повідомила Лариса Похила, розпорядженнями міського голови  було затверджено  План  організаційних заходів щодо формування і затвердження бюджету міської територіальної громади на 2023 рік та склад Робочої групи з питань формування проекту бюджету. До  складу  групи увійшли  заступники міського голови, старости  старостинських округів  громади, керівники структурних підрозділів (відділів) міської ради, працівники фінансового управління міської ради, голови ГО «Простір ідей» та «Окрилена громада Вись», голова постійної  комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

В ході роботи Робочої групи було  обговорено  особливості формування дохідної  та видаткової частин бюджету громади на 2023 рік, розглянуто попередні розрахункові показники дохідної та видаткової частин бюджету територіальної громади відповідно до обрахованих показників надходжень до бюджету громади та потреб, викладених головними розпорядниками бюджетних коштів  в бюджетних  запитах на 2023 рік. Напрацьовано ряд пропозицій  щодо збільшення надходжень до дохідної частини  бюджету громади.

Особливу увагу звернено на потреби освітньої галузі, зокрема, на  забезпечення повноцінного функціонування закладів освіти (забезпечення коштів  на оплату праці педагогічних працівників, оплату вартості комунальних послуг та енергоносії, підвезення учнів та педагогічних працівників до навчальних закладів, харчування  дітей в загальноосвітніх закладах  тощо). Не менш важливим в умовах сьогодення є забезпечення  видатків на соціальний захист населення громади.

Підготовлений проект  бюджету  міської територіальної громади на 2023 рік, розроблений фінансовим органом міської ради,  розглянуто та підтримано  на засіданні виконавчого комітету міської ради.

 Попереду - розгляд  в постійних комісіях міської ради та на пленарному засіданні  сесії міської ради.

Опубліковано в Новини

   Лише завдяки самопожертві ліквідаторів, багато з яких заплатили власним життям і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення. До ліквідації наслідків аварії були залучені тисячі фахівців різних професій!

Отримуючи великі дози опромінення, інженери, будівельники, шахтарі, енергетики, водії, військові, лікарі - усі, хто пішов тоді не тільки за наказом, а й за покликом серця, зупинили невидимого і дуже підступного ворога.

Ліквідатори Чорнобильської катастрофи – приклад самопожертви та самовідданості. Тож у День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС низько схиляємо голови перед тими, хто віддав життя, зупиняючи ядерний смерч, хто відвів біду від прийдешніх поколінь.Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей, які віддали свої життя та здоров’я заради спасіння нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років.

Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

Низький уклін вам за вашу мужність і подвиг. Нехай Господь пошле вам міцного здоров’я, благополуччя і достатку у родинах. Мирного неба над головою та довгих і щасливих років життя.

Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир та спокій.

 

 

 

З повагою

міський голова                                           Юрій ГУЛЬДАС                               

Опубліковано в Новини

    Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата запрошує на B2B Networking «Біо/органічні харчові продукти: стан галузі в Україні та перспективи співпраці з бізнесом Польщі та Італії».

Захід відбудеться 16 грудня 2022 року у змішаному форматі (онлайн/офлайн). Акцентуємо увагу на вимогах до органічної продукції.

Запрошуємо до участі виробників, імпортерів та експортерів харчових продуктів.

Зустріч відбудеться у рамках програми «В2bioFood», що реалізується проєктом EU4Business: Connecting Companies (EU4BCC) за керівництва EUROCHAMBRES та фінансування Європейського Союзу у рамках EU4Business.

Участь у заході безкоштовна, за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://forms.gle/CG6T8EH883hcLvei7

Довідкова інформація за тел.: (050) 488-44-43, (0522) 30-87-24.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Грудень 2022 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Останні Новини