26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 02 вересня 2021

          17 вересня 2021 року о 14:00  в м. Мала Виска на міському кладовищі, що поряд з міським парком, заплановано провести екологічну акцію в рамках Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» - наведення належного стану на його території. Прохання до всіх небайдужих маловищан долучитися до участі в акції. Збір біля стадіону «Колос».  

          Детальніше про проведення екологічної акції в рамках Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» можна дізнатися ТУТ.

          Заходи акції заплановано провести й на території старостинських округів та населених пунктів Маловисківської міської територіальної громади (розпорядження Маловисківського міського голови «Про участь у міжнародній акції Всесвітнього дня прибирання»)

Опубліковано в Новини

          2 вересня відбулася обласна он-лайн нарада з питань підготовки та проведення щорічної сільськогосподарської виставки «AGROEXPO», що запланована в обласному центрі з 29 вересня по 3 жовтня. Провела її голова Кіровоградської облдержадміністрації Марія Чорна.

          В нараді від Маловисківської міської ради взяли участь секретар міськради Леся Постолюк, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алла Жовтило, начальник відділу культури та туризму Юлія Рижикова, начальник відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та проектної діяльності  Галина      Федоренко та начальник відділу організаційно-масової роботи та комунікації з громадськістю  Сергій Васильєв.

          По закінченні обласної наради відбулося засідання оргкомітету громади щодо підготовки до участі в сільгоспвиставці, на якій обговорено і доповнено, з урахуванням підсумків обласної он-лайн наради, концепцію розміщення та локації презентаційних майданчика та наметів, учасників концертної програми та туристично-економічної презентації тощо. Наступне засідання оргкомітету в розширеному форматі заплановане на п’ятницю 3 вересня.

Опубліковано в Новини

          Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» проводиться Мінрегіоном з метою залучення регіональних ЗМІ до всебічного висвітлення процесів децентралізації.

          До участі у Конкурсі приймаються матеріали за чотирма номінаціями:

     онлайн-публікація,

     стаття в друкованому ЗМІ,

     радіоматеріал,

     відеоматеріал.

          Матеріали мають бути опублікованими вперше у період від 1 січня до 30 вересня 2021 року.

          Конкурсні роботи подаються до 18.00 30 вересня 2021 року.

          Вимоги до оформлення та технічні вимоги до матеріалів за посиланням

          Учасник може подати не більше однієї конкурсної роботи за кожною з номінацій, оформивши їх окремими конкурсними заявками.

          Тематичні пріоритети конкурсних робіт

          Мета, завдання, зміст, очікувані результати та переваги реформи, спрямованої на децентралізацію та розбудову місцевого самоврядування.

          Успіхи громад, які були досягнуті завдяки реалізації норм законодавства щодо добровільного об’єднання.

          Співробітництво територіальних громад, агломераційні процеси.

          Фінансова децентралізація та ресурсна підтримка місцевого і регіонального розвитку.

          Збільшення спроможності органів місцевого самоврядування у наданні якісних послуг населенню та розбудові добробуту громад.

          Кращі практики органів місцевого самоврядування в Україні з питань соціально-економічного розвитку територій, їхня відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям.

          Призовий фонд від Програми Ради Європи

          У кожній з чотирьох номінацій передбачені три премії:

     І премія – 20 000 грн,

     ІІ премія – 15 000 грн,

     ІІІ премія – 10 000 грн.

          Форма заявки учасника Конкурсу розміщена за посиланням: http://bit.ly/ApplicationForm-2021

          Довідкову інформацію з питань Конкурсу можна отримати за тел.: (044) 458-44-40; (044) 501-92-03; (093) 403-58-87; (097) 917-70-70, або надіславши запит на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

          Партнери Конкурсу – Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні», ГO «Інтерньюз-Україна», Координатор проектів ОБСЄ в Україні.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Вересень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Останні Новини