26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 27 вересня 2021

          З 28 вересня, відповідно до наказів начальника відділу освіти, молоді та спорту, що базуються на урядових документах, якими регламентовано очне навчання в загальноосвітніх навчальних закладах, у яких 80% працівників щеплені від коронавірусу, у навчальних закладах Маловисківської міської ради розпочинаються заняття за очною формою навчання. Однак, учні 5-11 класів комунальних закладів «Маловисківський ліцей ім. Юрія Кондратюка» та «Лозуватська гімназія» поки що навчатимуться дистанційно – наразі в цих навчальних закладах триває робота щодо вакцинації персоналу аби довести до встановлених урядовою постановою меж.

 

Опубліковано в Новини

          27 вересня в Малій Висці на території комунального закладу «Маловисківський ліцей імені Г.М. Перебийноса» відбулися відкриття та презентація майданчика для воркауту, спорудженого в рамках проекту «STREET WORKOUT», поданого на конкурс міні-проектів «Майбутнє громади в наших руках» (керівник проекту Кушнієнко Ірина Володимирівна).

          Присутніх привітала секретар міської ради Леся Постолюк, відзначивши, що міський конкурс міні-проектів «Майбутнє громади в наших руках» дає можливість жителям громади реалізувати власні ідеї в межах фінансування конкурсу, вирішити проблему за рахунок громадського бюджету. І відкриття сьогодні спортмайданчика є цьому підтвердженням. Також в урочистостях взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алла Жовтило, начальник відділу освіти, молоді та спорту Валерій Онипсенко, виконуюча обов’язки директора Маловисківського ліцею імені Г.М. Перебийноса Аліна Самченко, вчителі та учні початкових класів закладу та інші.

           В урочистостях, зважаючи на те, що Кіровоградщина знаходиться в «жовтій» зоні епідеміологічної небезпеки у зв’язку з пандемією на COVID-19, взяла участь обмежена кількість учасників з дотриманням проти епідеміологічних заходів.

 

          А тим часом: Нині в рамках конкурсу міні-проектів "Майбутнє громади вн наших руках" на реалізації знаходиться ще чотири проекти.В категорії проектів «Великі» - 300,0тис грн. - проект «Хутір козака Никодима» (ГО «Простір ідей, керівник проекту –  Коваленко Інна Борисівна). В категорії проектів «Малі» - 75,0 тис. грн  - три проекти: «Веселий дворик у селі Лозуватка» (ініціативна група с.Лозуватка, керівник проєкту Ківенко Наталія Вікторівна); «Парково-меморіальний сквер  пам’яті  на місці старого кладовища  в  центрі  міста» (ГО «Простір ідей», керівник проекту Кудря Ірина Василівна);«Сад  майбутнього» (ініціативна  група с.Олександрівка,  керівник проекту  Матвієнко  Руслана  Володимирівна).   

 

  

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Вересень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Останні Новини