26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 01 вересня 2021

          1 вересня на території населених пунктів Маловисківської громади працювала комісія на чолі з першим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександром Бакалінським, яка оглянула дорожнє покриття вулиць та провулків, пошкоджене в результаті злив, оцінила стан руйнування та масштаби ремонтних робіт, що мають виконати міські комунальники. Роботи на деяких вулицях і провулках вже почалися.

           Крім того комісія побувала на міському кладовищі, де зафіксовані акти вандалізму та викрадання металевих виробів, визначилися з подальшими заходами щодо запобігання цьому ганебному явищу.  

Опубліковано в Новини

         1 вересня в комунальному закладі «Маловисківський ліцей імені Юрія Кондратюка» вперше пролунав перший дзвоник за новою адресою, в приміщенні колишнього КЗ «Маловисківський ліцей».

          Відповідно до рішення Маловисківської міської ради про злиття двох навчальних закладів – КЗ «Маловисківський ліцей» (колишня Маловисківська школа-інтернат) та «Маловисківський ліцей ім.Юрія Кондратюка» (колишня Маловисківська гімназія») - у новому навчальному році колишні гімназисти та десятикласники загальноосвітніх навчальних закладів громади навчатимуться в тут.

          Присутніх на урочистостях привітали депутати Маловисківської міської ради - директор навчального закладу Олег Підгорний та начальник відділу освіти, молоді та спорту Валерій Онипсенко. На заході був присітній Маловисківський міський голова Юрій Гульдас.

 

          Загалом на території Маловисківської міської територіальної громади розпочали роботу вісім загальноосвітніх навчальних закладів, у яких навчаються 1579 учнів. Вперше до школи завітали 147 першачків. Крім цього 1 вересня востаннє пролунав шкільний перший дзвоник для 74 одинадцятикласників.

Опубліковано в Новини

Дорогі учні, шановні освітяни та батьки!

          Виконавчий комітет, депутатський корпус Маловисківської міської ради і я особисто щиро вітаємо вас з Днем знань!

          Першого вересня усі дороги ведуть до школи – розпочинається новий навчальний рік, який принесе нові успіхи, нові звершення, нові надії та сподівання. Особливим він стане для першокласників, які вперше переступають поріг школи, відкриваючи для себе світ нових знань та яскравих вражень, а також для випускників, котрим доведеться обирати шлях у доросле життя.

         Роки навчання – найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя. У нашій пам’яті назавжди лишаються імена улюблених учителів, гордість за рідний навчальний заклад, шкільна дружба.

          В цей святковий день хочеться побажати педагогам професійних успіхів, мудрості, а батькам – зваженості та терпіння.

          Учням же – сміливості й упевненості в собі, високого натхнення в пізнанні світу, захопливих відкриттів і нових перемог у новому навчальному році!

          Переконаний, що всім під силу подолати труднощі, стати по-справжньому освіченими людьми і внести свій вклад у розвиток нашої громади, області, країни.

З повагою

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Вересень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Останні Новини