26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 30 серпня 2021

         - ці та інші питання звучали на щопонеділковій нараді міського голови Юрія Гульдаса з керівниками підприємств, установ та організацій Маловисківської міської ради.

          Розпочинаючи нараду Юрій Леонідович відзначив підготовку й проведення урочистостей та святкового концерту до Дня села Паліївка, захід був масштабним і подарував святковий настрій не лише жителям села, а й багатьом гостям, які завітали з усіх куточків Маловисківської міської територіальної громади.

          У директора КЗ «Маловисківська лікарня» Костянтина Чурпія міський голова поцікавився чи готові медичні заклади працювати в нових умовах і видавати хворим електронні листки непрацездатності, - ця процедура вводяться вже з 1 вересня 2021 року. За словами Костянтина Леонідовича, вони готуються до цього, але є ряд проблемних питань з цього приводу з якими будуть розбиратися для налагоджування роботи.

          Міський голова Юрій Гульдас повідомив, що вже практично вирішене питання дофінансування ремонту приміщення комунального закладу «Маловисківський ліцей імені Г.М.Перебиноса» в межах близько восьми мільйонів гривень. До раніше запланованих робіт по президентській програмі «Велике Будівництво»  додадуться ремонти східців парадного входу закладу, входів тощо.

         Цікавлячись станом справ у КП «Мала Виска Водоканал» міський голова наголосив на необхідності проведення сходок, аби зустрітися з абонентами підприємства і пояснити проблемні питання та перспективні плани на майбутній період. Крім того Ю.Гульдас зазначив на необхідності заміни підвідних водопостачальних мереж до багатоповерхівок мікрорайону «Вись», продовження робіт по заміні старих і зношених комунікацій на нові й сучасні тощо.

          Чимало роботи заплановано керівництвом КП «Мала Виска МКП». За словами керівника підприємства Володимира Лисенка, насамперед це ремонти вулиць, провулків та доріг населених пунктів громади, покриття яких було пошкоджене негодою. Крім того, боротьба з бур’янами і насамперед з амброзією. Також Володимир Павлович розповів, який стан справ зі скейтпарком, який був демонтований для усунення дефектів та нодопрацювань виготовлювачів.

          А працівники освітньої галузі чекають початку нового навчального року. За інформацією начальника відділу освіти, молоді та спорту Валерія Онипсенка, всі заклади освіти громади готові розпочати навчальний рік. Заходи Дня Знань заплановані по всіх загальноосвітніх закладах на 1 вересня 2021 року на 9.00. З початком навчального року буде активізовано роботу щодо роз’яснення про доцільність вакцинації вчителів і працівників ЗНЗ громади.

          Старости старостинських округів громади поділились проблемними питаннями територій та попросили допомоги у їх вирішенні.

          Насамкінець  перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Бакалінський повідомив про акти вандалізму на одному з міських кладовищ та вжиття заходів щодо запобіганню цьому ганебному явищу.

          Наостанок Юрій Гульдас побажав всім міцного здоров’я.

          За результатами наради керівникам окремих структурних підрозділів Маловисківської міської ради та комунальних підприємств і установ були дані відповідні доручення.

  

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Серпень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Останні Новини