26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 20 серпня 2021

          20 серпня в Малій Висці з нагоди Дня Державного Прапора України відбувся велопробіг середмістям, а на центральній площі – урочисте підняття Державного Прапора України та святковий концерт. Велопробіг очолили Маловисківський міський голова Юрій Гульдас та два його заступники з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Бакалінський та Алла Жовтило. До них долучилися молодь та освітяни громади, громадські активісти, працівники позашкільних та інших закладів  Маловисківської міської територіальної громади, загалом близько ста учасників.

          По закінченню велопробігу, маршрут якого проліг по вулицях Центральна, Європейська, Шевченка та Спортивна, його учасники повернулися на центральну площу Малої Виски, де, власне, і продовжилися решта заходів.

          Право підняти Державний Прапор України надали офіцеру першого відділу Новоукраїнського РТЦК та СП капітану Юрію Бровченку, який днями повернувся із зони проведення операції об’єднаних сил на Донбасі та випускнику Маловисківського ліцею ім. Ю.Кондратюка 2021 року, золотому медалісту, який на ЗНО з математики набрав 200 балів, переможцю міжнародних та всеукраїнських турнірів із дзюдо Костянтину Данілову.  На церемонії підняття Державного Прапора України були присутні  Маловисківський міський голова Юрій Гульдас, працівники апарату, підприємств, установ та організацій міської ради, керівник місцевого відділення поліції майор Іван Мосіюк та працівники поліції, військовослужбовці першого відділу Новоукраїнського РТЦК та СП, учасники бойових дій, молодь міста та громадські активісти.

          Далі силами працівників відділу культури та туризму (начальник Юлія Рижикова), вихованців дитячої школи мистецтв (керівник Леся Король) та учасників художньої самодіяльності Мануйлівського СБК підготовлено та проведено святковий концерт.

          Керівництво міської ради висловлює подяку працівникам поліції, задіяним на заходах, за сприяння, підтримку у проведенні велопробігу та участь в урочистостях.

Опубліковано в Новини
П'ятниця, 20 серпня 2021 04:33

РОЗПОЧАЛАСЯ 11 СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

          19 серпня із засідання постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (голова – Олександр Зелюнко) розпочалася 11 сесія Маловисківської міської ради, пленарне засідання якої заплановане на 26 серпня 2021 року.

Опубліковано в Новини

          19 серпні під головуванням Маловисківського міського голови Юрія Гульдаса відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Маловисківської міської ради. В ході роботи члени комісії розглянули 11 питань порядку денного засідання та прийняли рішення, які сприятимуть захисту прав сімей та дітей на території Маловисківської міської територіальної громади.

Павло ЗАХВАТИХАТА,

начальник служби у справах дітей

Маловисківської міської ради

 

 

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Серпень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Останні Новини