26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 09 червня 2021

          8 червня в сесійній залі Маловисківської міської ради зібралася робоча група, яка вивчала питання стосовно стану справ у КП «Мала Виска Водоканал», проблем підприємства, поточної заборгованості та можливості і актуальності підняття тарифів на послуги за водопостачання та водовідведення. Робоча група зібралася за пропозицією депутатів Маловисківської міської ради, озвученої на пленарному засіданні восьмої сесії міської ради, перша частина якого відбулася минулої п’ятниці 4 червня 2021 року. В роботі взяли участь працівники Маловисківської міської ради на чолі з першим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександром Бакалінським, депутати міської ради Микола Ніколенко, Олександр Нетреба та Олександр Зелюнко, керівник КП «Мала Виска Водоканал» Володимир Аврунов, працівники підприємства.

          Присутні поділилися своїми думками та баченнями стосовно розглянутих питань. Остаточне ж рішення – за депутатами міської ради, яке вони мають прийняти на другій частині пленарного засідання восьмої сесії міськради.

 

Опубліковано в Новини

          У зв’язку з кадровими змінами, що відбулися в Кіровоградській обласній державній адміністрації, відповідно до розпорядження голови Кіровоградської ОДА №442-р від 3 червня 2021 року, було внесено доповнення до графіку особистого прийому громадян керівництвом Кіровоградської ОДА.

Опубліковано в Новини

          Відповідно до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування” Пенсійний фонд України формує та веде реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов`язкового державного соціального страхування (далі – Реєстр застрахованих осіб), за відомостями якого обчислюється страховий стаж, призначаються пенсійні та страхові виплати (з тимчасової втрати працездатності, по безробіттю та інші).

          Дані до Реєстру застрахованих осіб, зміни та уточнення до них вносяться на підставі звітності, що подається страхувальниками до податкових органів та передається до Пенсійного фонду України в порядку міжвідомчого обміну інформацією.

         Щоб виключити ймовірність помилок, неточностей і недостовірності у своїх персональних даних про страховий стаж та розмір заробітної плати, з якої сплачено страхові внески, кожна застрахована особа може перевірити цю інформацію на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України в особистому кабінеті за посиланням http://portal.pfu.gov.ua.

         Оскільки Законом України від 19 вересня 2019 року № 115-ІХ “Про внесення змін до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” змінено порядок та строки подання звітності про нарахування єдиного внеску, зокрема, передбачено щоквартальне подання звітності про нарахування єдиного внеску у складі звітності з податку на доходи фізичних осіб до податкового органу за основним місцем обліку платника єдиного внеску, то дані в Реєстрі застрахованих осіб про страховий стаж та заробітну плату оновлюватимуться щоквартально після завершення граничного 40-денного терміну подання звітності.

Олена Пархоменко,

начальник управління інформаційних систем та електронних реєстрів

головного управління Пенсійного фонду України
 в Кіровоградській області

Опубліковано в Новини

          Виконавчий комітет та колектив працівників Маловисківської міської ради щиро та сердечно вітають начальника КП «Мала Виска Водоканал», вмілого керівника та професіонала своєї справи, у минулому – депутата Маловисківської міської ради кількох скликань

АВРУНОВА

Володимира Анатолійовича

з ювілейним Днем народження – 60-річчям!

          Цінуючи Ваш професіоналізм та талант керівника висловлюємо Вам, шановний Володимире Анатолійовичу, сердечну вдячність і глибоку шану за Вашу щоденну невтомну працю. 

        Бажаємо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, миру в державі та злагоди в домі, благополуччя і довгих років радісного, щасливого життя. Хай не полишають Вас оптимізм, душевний спокій, почуття задоволення від спілкування та спільної праці з друзями і колегами, від успішного здійснення задумів і проектів, професійних здобутків.

          Нехай Бог дає Вам сили та наснаги на роботу і відпочинок, оберігає Вас і Вашу родину від усіх негараздів!

Нехай здоров’я завжди добрим буде,
Щоби в роботі ладилося все,
За справи гарні хай шанують люди,
У дім хай доля затишок несе.
Хай горе Вас обходить стороною,

Господь дарує многії літа,
І щастя ллється довгою рікою,
Й живе довіку в серці доброта!

З повагою

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Опубліковано в Новини

          Сьогодні, 9 червня, святкує черговий День народження Маловисківський міській голова 1973 – 1980, 1998 – 2002 та 2006 – 2010 років

ДОВГАНЬ

Анатолій Петрович!

          Виконавчий комітет та колектив працівників Маловисківської міської ради від щирого серця вітають Вас з цим святом!

          У цей день зичимо Вам і Вашій родині, шановний Анатолію Петровичу, міцного здоров’я, родинного благополуччя, довголіття та усіляких гараздів.

          Нехай Ваша життєва дорога буде благословенна добром, миром та любов’ю, а цей день принесе у Вашу родину радість та добро, наповнить серце світлими почуттями.

          Нехай Боже благословення повсякчас супроводжує Вас та Ваших рідних у житті!

 

Нехай літа не стануть тягарем,

Нехай душі не вигасне зірниця,

Хай повниться до краю день за днем

Добра і щастя золота криниця.

Нехай життя наснаги додає,

Десятки літ ще мріяти, творити

Щоб ви змогли усе своє життя

В здоров’ї й радості багато літ прожити!

З повагою

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Червень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Останні Новини