26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 04 червня 2021

          4 червня 2021 року на центральній площі міста Мала Виска відбувся звітний концерт вихованців та викладачів Маловисківської дитячої школи мистецтв.

          Дітей та їх батьків, які зібралися на захід, привітав Маловисківський міський голова Юрій Гульдас, який відзначив роль викладачів та вихованців закладу у культурному розвитку як громади так і держави. Міський голова Юрій Гульдас та начальник відділу культури та туризму Юлія Рижикова вручили дітям, які досягли вагомих здобутків у вивченні музичних дисциплін та беруть активну участь у культурному житті Маловисківської громади, Подяки міського голови та солодощі, а також відзначили роботу та досягнення у викладацькій діяльності викладача ДШМ Ірини Бушко.

          Далі вихованці та викладачі Маловисківської школи мистецтв за всіма напрямками навчання в закладі, підготували святковий концерт, який із задоволенням переглянули як їх батьки та друзі, так і жителі Малої Виски, які завітали на захід.

 

Опубліковано в Новини

          4 червня в сесійній залі Маловисківської міської ради під головуванням Маловисківського міського голови Юрія Гульдаса відбулася перша частина пленарне засідання восьмої сесії Маловисківської міської ради, в якому взяли участь 23 депутати міської ради. Під час гарячого обговорення питання стосовно підвищення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення, які надаються КП «Мала Виска Водоканал», депутати вирішили створити робочу групу, вивчити питання більш детально і вже за тиждень повернутися до сесійної зали, аби прийняти рішення стосовно цього та решти нерозглянутих питань порядку денного восьмої сесії (зокрема, земельних питань, кількох депутатських звернень, про затвердження переліку проектів, які будуть реалізуватися у 2021 році  у Маловисківській міській територіальній  громаді, як переможці конкурсу міні-проектів місцевого розвитку «Майбутнє  громади в наших руках» та інших).

          Детально переглянути трансляцію першої частини восьмої сесії Маловисківської міської ради можна ТУТ.

 

Опубліковано в Новини
П'ятниця, 04 червня 2021 10:47

ЕЛЕКТРИКА: ХТО ЗА ЩО ВІДПОВІДАЄ…

          … аби у квартирі завжди було світло? кому скаржитися на перепади напруги? як передавати показники лічильника? за яким номером телефонувати, аби довідатись про припинення електропостачання? – інфографіка для споживачів від керівництва ПрАТ «Кіровоградобленерго».

  
Опубліковано в Новини

          На червень енергетиками ПрАТ «Кіровоградобленерго» заплановано проведення чималого обсягу робіт. А тому, відповідно, це призведе до планових відключень енергопостачання по населених пунктах Маловисківської міської територіальної громади.  Тому, щоб спланувати свою роботу і відпочинок, варто знати коли і на скільки планується припинення постачання електроенергії споживачам. Графік ремонтних робіт на червень 2021року у розрізі часу і локацій можна переглянути за ТУТ.

Опубліковано в Новини
П'ятниця, 04 червня 2021 06:18

У МАЛІЙ ВИСЦІ БУДЕ ЛІТАК

          У Маловисківській міській громаді продовжується розвиток туристично-орієнтованого напрямку розбудови території. Нині розпочато будівництво етнодворику кінця 19 – початку 20 століття. Також громада взяла участь у всеукраїнському конкурсі проектів «Наша Громада», запропонувавши до участі в конкурсі проект «Туристичний кластер «Маєток Кудашевих». А днями робота продовжилася в цьому напрямку: під час робочої зустрічі в Маловисківській міській раді Маловисківський міський голова Юрій Гульдас та керівник Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету, наш земляк Олександр Чумак обговорили стратегічний план спільних дій зокрема і в галузі туризму. І в рамках підтримки туристичного кластеру Малої Виски – «Міста, що окрилює» та «Маловисківської окриленої громади» Олександр Олексійович пообіцяв надати для встановлення на території колишнього маєтку Кудашевих літака Як-40. Днями очільник «льотки» надіслав світлини можливих варіантів льотного судна, яке планується встановити в Малій Висці та використовувати, скажімо як музейну кімнату, де будуть зібрані експонати, пов’язані з авіацією на території нашого міста, місце проведення невеликих зібрань чи тематичних круглих столів, чи як діючу модель літака для проведення мультимедійних віртуальних польотів над територією громади чи України в цілому. Встановлення літака буде гарним подарунком місту, адже вже наступного року ми відзначатимемо 270-у річницю його заснування. Щиро дякуємо нашому земляку, начальнику ЛА НАУ, доктору юридичних наук Олександру Олексійовичу Чумаку за розуміння і допомогу в розбудові нашого краю.

 

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Червень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Останні Новини