26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 02 червня 2021

          Постановами Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року № 420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» та від 19 травня 2021 року № 505 «Деякі питання призначення субсидій» з 1 травня 2021 року зміненні умови надання житлової субсидії.

         Насамперед повідомляємо, що для отримання житлової субсидії на наступний період обов’язково потрібно звернутися громадянам, які отримували субсидію:

 •       - у грошовій безготівковій формі;
 •       - за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків); як індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; як внутрішньо переміщені особи);
 •      - без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у  житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації.

         Всім громадянам, які звернуться до 30 вересня 2021 року за їхнім бажанням житлова субсидія буде призначена з 1 травня 2021 року.

         З урахуванням змін житлова субсидія не призначається, якщо будь-хто із членів сім’ї або складу домогосподарства:

 •       - Протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії купив земельну ділянку, квартиру (будинок), інше нерухоме майно, транспортний засіб (механізм), цінні папери та інші фінансові інструменти, віртуальні активи, будівельні матеріали, інші товари довгострокового вжитку, оплатив (одноразово) будь-які роботи або послуги, надання поворотної/ безповоротної фінансової допомоги, позики, надання благодійної допомоги на суму, яка на дату операції перевищувала 50 тис. грн.
 •      - На 1 число місяця, з якого призначається житлова субсидія, має на депозитному банківському рахунку (рахунках) кошти, загальна сума яких перевищує 100 тис. гривень.
 •      - Володіє житловим приміщенням загальна площа якого перевищує 130 кв. метрів для квартир у багатоквартирному будинку, 230 кв. метрів для індивідуальних будинків (крім житлових приміщень дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, багатодітних сімей, сімей, у яких на початок місяця, з якого призначається субсидія, проживають троє і більше дітей, з урахуванням тих, над якими встановлено опіку чи піклування; житлових приміщень, на які оформлено два і більше окремих особових рахунки на оплату житлово-комунальних послуг, за умови, що загальна площа частини або окремого житлового приміщення кожного домогосподарства, на яку призначається субсидія, не перевищує 130 кв. метрів для квартири, 230 кв. метрів для індивідуального будинку; житлових приміщень, якими забезпечено за рахунок державного чи місцевого бюджету осіб з інвалідністю з ураженнями опорно-рухового апарату, які пересуваються на візках).
 •      - Протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії, призначенням житлової субсидії без звернення здійснив операції з купівлі безготівкової та/або готівкової іноземної валюти, а також банківських металів на загальну суму, що перевищує 50 тис. гривень.
 •      - Перебував за кордоном безперервно понад 60 днів (без урахування відрядження, лікування, навчання або догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).
 •      - Не навчався, не працював і не мав офіційного статусу безробітного за інформацією ДПС та Пенсійного фонду та не мав жодних доходів, що враховуються при призначенні субсидій. Або ж мав середньомісячний сукупний дохід менше ніж розмір мінімальної заробітної плати. Також субсидію не призначать, якщо за таку особу не сплачено єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому від мінімального, сумарно протягом трьох місяців у період, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.
 •      - Володіє автомобілем, з дати випуску якого пройшло менше 5 років або якщо є більше одного автомобіля, з дати випуску якого минуло менше 15 років.
 •      - Має заборгованість із сплати аліментів понад 3 місяці.
 •      - Не повернув надміру перераховану (виплачену) суму житлової субсидії.
 •      - Наявна простроченої понад три місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день звернення за призначенням житлової субсидії ( на даний час 340 грн).
 •      - Має у власності більше ніж одне житлове приміщення (квартиру, будинок), крім житла, яке належить на правах спільної сумісної або часткової власності, розташованого в сільській місцевості,  на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим і м. Севастополі.

          Додатково повідомляємо, що житлова субсидія з 1 травня 2021 року надаватиметься виключно у грошовій формі. Виплата субсидій здійснюється через поточні рахунки, відкриті у банківських установах. Отримувати субсидію через відділення поштового зв’язку можуть лише отримувачі з числа:

    – осіб з інвалідністю І групи,

    – осіб, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду,

    – осіб, які досягли 80-річного віку,

    – одержувачів державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та допомоги на догляд.

          За більш детальною інформацією просимо звертатись до відділу соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я Маловисківської міської ради за телефоном: 5-16-05.

Тетяна ШПАК,

начальник відділу соціального захисту

 населення, праці та охорони здоров’я

Опубліковано в Новини

         1 червня у Малій Висці традиційно відбулися заходи, присвячені Дню захисту дітей. Розпочалося дійство уранці у міському парку з урочистих привітань Маловисківського міського голови Юрія Гульдаса. Юрій Леонідович, привітавши дітвору та їх батьків зі святом, разом з начальником відділу освіти, молоді та спорту Валерієм Онипсенком нагородили учнів-переможців та призерів обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, олімпіад. Представниками ДСНС відзначено маловищанина Івана Савченка - переможця одного з тематичних конкурсів на кращий малюнок, оголошених службою.

          Далі програму святкування продовжили дитячий танцювальний флешмоб, який провела керівник танцювальних колективів колективів «DekaDance» та «Колорит» Ілона Заіка, конкурс дитячого малюнка на асфальті, майстер-класи із спортивного туризму, щахів та шашок, основ робототехніки тощо. Присутніх порадували своїми виступами юні учасники хореографічного колективу «Лілея» (керівник Тетяна Цуркан), казкові мультяшні герої Міньйон, Медвідь Мишко, Скажена Білка, Фіксики та інші.

          Впродовж усього часу святкування в міському парку там зібралося чимало дітвори та їх батьків – їх не спинила навіть несприятлива прохолодно-дощова погода. Тож всім було весело і було чим зайнятись. А наостанок – тих, хто залишився на фінальну частину заходів у парку, традиційно пригостили смачним морозивом – адже свято має бути святковим!

          Організацією та проведенням заходів, приурочених Дню захисту дітей, та створенням їм святкового настрою і приємної атмосфери в парку займалися працівники ДЮЦ «ВИСЬ» (керівник Володимир Кузьмич), відділу культури та туризму (керівник Юлія Рижикова) та комунальники громади на чолі з Володимиром Лисенком.  

 

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Червень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Останні Новини