26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 16 червня 2021

З метою підготовки до пленарного засідання 10 ( попередньо 9 ) сесії міської ради, яка призначена на  25 червня   2021року,  планується проведення засідання постійних комісійміської ради :

№з/п

Назва постійної комісії

Дата проведення засідання

Початок роботи

Запрошені

 

Постійна комісіяз гуманітарних питань:

 1. Терновий Дмитро Миколайович – голова комісії

 2. Кузьмич Володимир Павлович

 3. ОнипсенкоВалерій Миколайович

 4. Коваленко Інна Борисівна

 5. Бровченко Людмила Василівна

17 червня 2021

Четвер

16.00.

Жовтило А.В.

ОнипсенкоВ.М.

Шпак Т.М.

 

 

 

Постійна комісіяз питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереженнята транспорту:

 1. ЗелюнкоОлександр Францевич– голова комісії

 2. СьомкаОлександр Володимирович

 3. Нетреба Олександр Миколайович

 4. Крило Олег Анатолійович

 5. КашпуровськийОлександр Миколайович

18 червня  2021

П’ятниця   

10.00.

БакалінськийО.М.

Жовтило А.В.

ЗахватихатаТ.В.

Лисенко В.П.

АвруновВ.А.

 

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту

 1. НіколенкоОлександр Васильович – голова комісії

 2. Беспалова Наталка Олександрівна

 3. ЧуйкоВадим Іванович

 4. Кавун Ніна Анатоліївна

 5. Маркова Наталія Миколаївна

18 червня  2021

П’ятниця   

14.00.

Жовтило А.В.

Васильєв С.А.

ЗахватихатаП.В.

Шпак Т.М.

ЦибульськийІ.А.

 

 

Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовищата благоустрою:

 1. НіколенкоМикола Васильович – голова комісії

 2. КудояДмитро Володимирович

 3. ДіордіцаВолодимир Анатолійович

 4. МамедоваЗінаїда Володимирівна

 5. Щербак Василь Васильович

23  червня 2021

Середа  

10.00.

БакалінськийО.М.

ЗахватихатаТ.В.

ЦибульськийІ.А

Старости

 

 

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва:

 1. Бровченко Олександр Дмитрович – голова комісії

 2. ГульдасСергій Юрійович

 3. Ткаченко Віктор Анатолійович

 4. ПідгорнийОлег Михайлович

 5. Кравченко – БобринецьСвітлана Григорівна

 6. ЗелюнкоОлександр Францевич

 7. Щербак Василь Васильович

24 червня 2021

Четвер 

 

10.00.

БакалінськийО.М.

Жовтило А.В.

Похила Л.В.

Лисенко В.П.

Засідання постійних комісій відбудуться у сесійній залі міської ради

Юрін О.М. – забезпечення відеозапису засідань постійних комісій

Секретар ради  Л.А.ПОСТОЛЮК

Опубліковано в Новини

          15 червня 2021 року відбулася  робоча зустріч з представниками малого та мікро- підприємництва, щодо обговорення ставок місцевих податків і зборів на 2022 рік, які діятимуть  на території Маловисківської міської ради.

          На зустрічі були присутні керівники, предстаники міського бізнесу,фізичні особи –підприємці які проводять свою діяльність на території нашої громади: ТОВ «Авілона» ФОП Бур’ян В.В.,ФОП Семчишина А.Б.,ФОП  Кудря І.В., директор КП «Міський ринок» - Сьозко О.М. Проводили нараду під головуванням Л.А.Постолюк за участю начальника фінансового управління Похилої Л.В.,начальника відділу земельних відносин Цибульського І.А.,начальника юридичного відділу Захватихати Т.В.,спеціаліста відділу соціально-економічного розвитку Сойченко Т.В.

            Під час засідання були розглянуті питання щодо правомірності та об’єктивності встановлення ставок єдиного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та земельного податку на наступний бюджетний період, а також заслухана інформація стосовно пропонованих міською радою розміри ставок місцеввих податків. Так, міською радою, ставки місцевих податків та зборів на 2022 рік  пропоновано залишити без змін - на рівні минулого року. Беручи до уваги, що законодавчо на рівні держави прогнозовано підвищення рівня прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати, відносно яких сума податків зміниться.

             Водночас на зустрічі піднімалося ряд інших питань, які турбують мешканців нашої громади, зокрема питання контролю, щодо дотримання культурної  поведінки та правопорядку громадянами  в громадських місцях та зонах відпочинку на  території громади. З боку міської влади будуть проведені необхідні дії стосовно урегулювання піднятих  питань.

Опубліковано в Новини

          Відповіднодо ст.64 Закону України«Про судоустрійі статус суддів», Новоукраїнськарайонна рада формуєсписки присяжних до Маловисківського районного суду.

Маловисківська територіальна громада має можливість подати на розгляд Новоукраїнськоїрайонної ради кандидатури, які виявили бажання та дають згоду бути присяжними.

Список присяжних затверджуєтьсяна три роки і переглядаєтьсяв разі необхідностідля заміни осіб, які вибули зісписку, за поданням територіального управління Державної судової адміністрації України.

           У зв’язку з тим, що 24 липня 2021 року закінчуються повноваження присяжних зі списку, затвердженого рішенням Малолвисківськоїрайонної ради від 24 липня 2018 року № 285, необхідні кандидатури присяжних.

         Відповіднодо ст.65 Закону України«Про судоустрійта статус суддів» присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного вікуі постійно проживаєна території, на яку поширюється юрисдикція відповідного окружногосуду.

          Не підлягають включеннюдо списків  присяжних громадяни:

1) визнанісудом обмежено дієздатними або недієздатними;

2)які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язківприсяжного;

3) які мають незняту чи непогашену судимість;

4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів(органівправопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадовіособи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищоїради правосуддя;

5) особи, на яких протягом останньогороку накладалося адміністративне стягненняза вчинення корупційного правопорушення;

6) громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;

7) особи, якіне володіють державною мовою.

          Також доводимо до відому, що статтею68 Закону України«Про судоустрійта статус суддів» передбачені гарантіїправ присяжних:

1. Присяжнимза час виконанняними обов’язківу суді виплачується винагорода, розрахована виходячиз посадовогоокладу судді місцевогосуду з урахуванням фактично відпрацьованогочасу в порядку, визначеномуДержавною судовою адміністрацією України. Присяжним відшкодовуються витратина проїзді наймання житла, а також виплачуються добові. Зазначені виплати здійснюютьсяза рахунок коштів бюджетної програмина здійснення правосуддя територіальними управліннями Державної судової адміністрації Україниза рахунок коштівДержавного бюджету України.

2. За присяжнимина час виконанняними обов’язківу судіза місцем основної роботи зберігаються всі гарантіїта пільги, визначенізаконом. Час виконання присяжним обов’язківу суді зараховуєтьсядо всіх видів трудовогостажу. Звільненняприсяжного з роботи або переведенняна іншуроботу без його згоди підчас виконанняним обов’язківу судіне допускається.

3. На присяжних поширюються гарантії незалежностіі недоторканності суддів, установленізаконом, на час виконанняними обов’язків із здійснення правосуддя. За обґрунтованим клопотаннямприсяжного заходи безпеки щодо нього можуть уживатисяі після закінчення виконання цих обов’язків.

 

          У зв’язку з вищевикладеним, пропонуємо громадянам, які бажають бути включеними до списку присяжних, звернутися до Маловисківської міської ради (юридичний відділ) із заявою про згоду бути присяжним Маловисківськогорайонного суду Кіровоградської області.

До заяви додається:

 • копіяпаспорту;

 • копія ідентифікаційногокоду;

 • довідказ місця роботи(копія трудовоїкнижки);

 • медична довідкапро проходження обов’язкового психіатричного огляду;

 • довідкапро не судимість.

 

Заява приймається до 1 липня 2021 року за адресою: м.Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел: 5-14-54.

 

Опубліковано в Новини

          Адміністрація ПрАТ "Кіровоградобленерго" попереджає і застерігає, що внаслідок несприятливих погодних умов (вітер, сильний дощ, гроза, град, шквал 15-20 м/с) на території нашої області можуть очікуватися обриви дротів ліній електропередач.


          ПОПЕРЕДЖАЄМО! Обірвані дроти, що лежать на землі, висять на опорах, спорудах, являють смертельну загрозу, бо вони знаходяться під напругою. Не ставте під загрозу своє життя. Постійно попереджайте дітей. Не торкайтесь обірваних дротів, навіть не підходьте до них ближче 10 метрів.


          Якщо вами виявлено такий дріт, виставте біля нього охорону, чи зробіть тимчасову огорожу і негайно повідомте диспетчеру Маловисківського РЕМ, або кол-центр ПрАТ "Кіровоградобленерго" (Номери телефонів: 15-70; 35-68-51; 067-521-15-70)

Опубліковано в Новини

          15 червня силами працівників КП" Мала Виска Водоканал" проведено роботи щодо очищення накопичувальних ємностей, які забезпечують водою мікрорайон "Вись". До кінця дня було очищенню дві - по 100 м3. Після очищення їх заповнили водою та 16 червня захлорували.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Червень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Останні Новини