26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 11 червня 2021

          15 червня 2021 року о 14.00 в сесійній залі Маловисківської міської ради (вул. Спортивна, 6) відбудеться робоча зустріч з представниками мікро- та малого підприємництва щодо затвердження ставок місцевих податків і зборів на 2022 рік на території Маловисківської міської ради.

          Запрошуються представники мікро- та малого підприємництва, а також всі бажаючі взяти участь у зустрічі.  

Опубліковано в Новини

          11 червня 2021 року в сесійній залі Маловисківської міської ради було продовжено пленарне засідання восьмої сесії Маловисківської міської ради, яку провів міський голова Юрій Гульдас. В роботі взяли участь 23 депутати Маловисківської міської ради.

          Міський голова Юрій Гульдас привітав депутата міської ради Олега Підгорного з Днем народження, який він сьогодні відзначає.

          В ході роботи було розглянуто блок земельних питань, затверджено перелік проектів-переможців конкурсу «Майбутнє громади і наших руках», прийнято звернення до Кабінету Міністрів України щодо спрощення механізму надання житлових субсидій (було винесене на розгляд сесії депутатом Миколою Ніколенком), узгоджено умови підняття вартості послуг водопостачання та водовідведення  (покращення якості надання послуг, заміна водогінних труб, чищення резервуарів для зберігання води тощо).

          Детальніше відеозапис другої частини пленарного засідання восьмої сесії Маловисківської міської ради можна переглянути ТУТ.

Опубліковано в Новини

          Виконавчий комітет та депутатський корпус Маловисківської міської ради щиро вітають депутата Маловисківської міської ради, члена постійної комісії з  питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

ПІДГОРНОГО

Олега Михайловича

з Днем народження!

          Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, миру, життєвої енергії та тепла, невтомності у вашій щоденній праці. Щиро зичимо сповнення всіх ваших мрій та побажань, реалізації життєвих планів та сподівань. Хай ніколи  не покидають Вас наснага, дружня підтримка, повага, любов та вірність Ваших рідних і близьких. Бажаємо Вам і Вашій родині добробуту, щастя та життєвих гараздів.

З повагою

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Опубліковано в Новини

          10 червня в сесійній залі Маловисківської міської ради під головуванням  міського голови Юрія Гульдаса відбулося чергове – червневе – засідання виконавчого комітету Маловисківської міської ради. Серед питань порядку денного, що розглядалися на засіданні, – результати виконання бюджету за п’ять місяців, підсумки проведення місячника благоустрою на території населених пунктів Маловисківської міської територіальної громади, погодження та затвердження переліку заходів та кошторисів на проведення в на території громади днів сіл та свята Івана Купала, конкурсу на кращий відеоролик до дня молоді, пониження крони та спилювання аварійних дерев в населених пунктах ТГ, надання матеріальної допомоги військовослужбовцям, які уклали контракти на службу в Збройних Силах України, на поховання та лікування тощо.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Червень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Останні Новини