26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Субота, 29 травня 2021

          28 травня відбулися урочистості з нагоди відзначення 90-річчя від дня народження відомого нашого земляка, поета, громадського діяча Володимира Бровченка. В заходах взяли участь Маловисківський м міський голова Юрій Гульдас, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алла Жовтило, рідний брат поета, заслужений  працівник культури, композитор Павло Бровченко та члени його родини, працівники відділів освіти, молоді та спорту і культури та туризму громади, представники ветеранської організації, небайдужі маловищани.

          Розпочалися заходи з екскурсії до музейної кімнати В.Бровченка, розташованої в приміщення Маловисківського міського бібліотечно-ресурсного центру.

          Згодом дійство продовжилося на майданчику у міському парку – дякувати Богу погода дозволила провести урочистості на свіжому повітрі. Вже тут відбулися урочистий концерт та презентація нової книги – збірки поезій В.Бровченка «Мала Виска. Степова книга», видана нещодавно за ідеї Павла Бровченка та за кошти міського бюджету. До присутніх на заході з вітальним словом звернувся Маловисківський міський голова Юрій Гульдас, який відзначив вагомий внесок В.Бровченка у прославляння Маловисківщини та популяризації її далеко за межами нашого краю.

          Далі викладачі та вихованці Маловисківської дитячої школи мистецтв на чолі з Лесею Король, яка вела захід, підготували і провели чудовий тематичний концерт, де лунали віршовані рядки та музичні твори на слова та музику здебільшого братів Бровченків. А в проміжках між музичними номерами згадувалися сторінки біографії Володимира Яковича, кумедні та кур’йозні випадки з його життя. Вірші поета читали його брат Павло Бровченко, редактор районної газети «Маловисківські вісті» Володимир Тільнов, працівник комунального дитячого закладу «Ромашка» Анжела Шапошнікова, голова міської ветеранської організації Станіслав Пуцик, викладач ДШМ Вероніка Слуцька. Учасники урочистостей змогли почути голос В.Бровченка, записаний на аудіокасети, і підготовлений для заходу маловищанином Олегом Решетовим.

          По закінченні урочистого концерту кожен бажаючий зміг отримати в дарунок збірку поезій В.Бровченка «Мала Виска. Степова книга» з дарчим підписом його брата Павла Бровченка.

          Заходи, приурочені відзначенню 90-річчя з дня народження В.Я.Бровченка, підготували та провели працівники відділу культури та туризму Маловисківської міської ради (начальник Юлія Рижикова).

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Травень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Останні Новини