26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 27 травня 2021

           27 травня в приміщенні актової зали Маловисківського ліцею ім. Г.М.Перебийніса (міська ЗШ№3) відбулася зустріч викладачів та курсантів Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету зі старшокласниками міських загальноосвітніх навчальних закладів, які нині визначаються з майбутньою професією. Делегацію гостей з Кропивницького очолив і виступив заступник начальника академії з навчальної науково-методичної та виховної роботи Михайло Сорока.

          Дітям розповіли про спеціальності, яких навчають у вузі, та професії, які можна тут отримати, продемонстрували відеоролики про навчальний заклад, навчання та побут курсантів, розповіли про перспективи працевлаштування після закінчення навчання та отримання відповідного диплому, відповіли на запитання присутніх.

          Всі учні – учасники заходу – отримали вичерпну інформацію та відповіді на питання про «льотку» та флаєри та пропекти з інформацією про спеціальності, освітньо-професійні програми та «координати» вузу.

          В заході взяла участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алла Жовтило.

          Детальніше всю інформацію можна переглянути на сайті Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету.

 

 

 

Опубліковано в Новини

          В головному управлінні Пенсійного фонду України в Кіровоградській області щодня працює пряма телефонна «гаряча» лінія. Звертатись за телефоном (0522) 33-04-41. 

          Щочетверга з 11.00 до 12.00 на телефонні дзвінки відповідатимуть:

 

          03 червня 2021 року – Юрій Миколайович ШАРПІНСЬКИЙ, заступник начальника головного управління;

 

          10 червня 2021 року – Оксана Вікторівна ПУХАРЬ, заступник начальника управління – начальник відділу методології та контролю за використанням даних інформаційних систем та електронних реєстрів управління інформаційних систем та електронних

реєстрів;

 

          17 червня 2021 року – Сніжана Леонідівна СОЛОВЕЙ, начальник фінансово – економічного управління;

 

          24 червня 2021 року – Ірина Василівна ФУНДЕРАТ, начальник відділу застосування пенсійного законодавства управління пенсійного забезпечення.

 

Людмила СОРОКА,

начальник управління адміністративного забезпечення 

головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області

Опубліковано в Новини

Відповісти  на  90 запитань  із  цифрової  грамотності?  Легко! 

Ми  підтримуємо  ініціативу  Міністерства  цифрової  трансформації  з  навчання  цифрових  компетентностей.  Бо  цифрові  навички  сьогодні — це  як  вміти  писати,  читати  та  рахувати.  Тож  всією  командою  проходимо національний  тест  на  цифрову  грамотність  Цифрограм  2.0.

Командо,  ваші  сертифікати  заохочуємо  публікувати  в  коментарях  та надихати  ваших  прикладом  інших! 

Безкоштовно  скласти  тест  і  отримати  сертифікат  можна  на  порталі Дія.Цифрова  освіта:  https://osvita.diia.gov.ua/digigram  

Опубліковано в Новини

          На червень енергетиками ПрАТ «Кіровоградобленерго» заплановано проведення чималого обсягу робіт. А тому, відповідно, це призведе до планових відключень енергопостачання по населених пунктах Маловисківської міської територіальної громади.  Тому, щоб спланувати свою роботу і відпочинок, варто знати коли і на скільки планується припинення постачання електроенергії споживачам.

          Графік ремонтних робіт на червень 2021року у розрізі можна переглянути за посиланням https://kiroe.com.ua/energy/plan/maloviskovskij-rem.

Опубліковано в Новини

          З 1 червня 2021 року розпочнеться українська частина міжнародного конкурсу фотографій «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth). Прийом робіт на конкурс триватиме з 1 по 30 червня.

          Протягом червня всі охочі можуть завантажувати архівні й нові світлини пам’яток природи України. Дізнатися детальніше, як взяти участь у змаганні 2021 року, можна тут.

Опубліковано в Новини

          Виконавчий комітет та депутатський корпус Маловисківської міської ради щиро вітають депутата Маловисківської міської ради, члена постійної комісії з  питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва:

КРАВЧЕНО-БОБРИНЕЦЬ

Світлану Григорівну

з Днем народження!

          У цей радісний і світлий день Вашого народження бажаємо мирного та блакитного неба над головою, міцного здоров’я Вам та Вашій родині, щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Спокою і радощів у домівку, службових гараздів на роботі, натхнення і творчості у повсякденному житті. Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!

З повагою

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Опубліковано в Новини

          Виконавчий комітет та депутатський корпус Маловисківської міської ради щиро вітають депутата Маловисківської міської ради, члена постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту

ЧУЙКА

Вадима Івановича

з ювілейним Днем народження!

          Зичимо міцного здоров’я, мирного неба, удачі, гарного настрою, оптимізму та добра. Нехай ніколи не вичерпається джерело життєвих сил і бадьорості, хай постійно наповняться Ваші дні успіхами і яскравими злетами, приємними хвилюваннями і радісними подіями, палкими почуттями і простим везінням, нехай мрії ведуть Вас до життєвих вершин і щастя!

З повагою

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Опубліковано в Новини

          26 травня в сесійній залі Маловисківської міської ради, в рамках проведення восьмої сесії міської ради, відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, яке провів голова постійної комісії Микола Ніколенко. Було обговорено та  винесено на пленарне засідання чергової сесії, проведення якого заплановане на п’ятницю 4 червня 2021 року, ряд питань, що стосуються повноважень цієї комісії.   

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Травень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Останні Новини