26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 18 травня 2021

          17 травня 2021 року в Мануйлівському сільському будинку культури відбулися громадські слухання з питання пониження ступеню місцевого комунального закладу «Мануйлівський ліцей-заклад дошкільної освіти», у яких взяли участь перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Бакалінський, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алла Жовтило, начальник відділу освіти, молоді та спорті Валерій Онипсенко, сільський староста сіл Мануйлівка, Лутківка Михайло Баранік, депутат Маловисківської міської ради Олександр Зелюнко, директор місцевого освітнього закладу Тетяна Грузін, вчителі Мануйлівського ліцею, жителі села-батьки школярів та інші.

          Начальник відділу освіти, молоді та спорту Валерій Онипсенко поінформував присутніх про перспективи освітньої реформи як на державному, так і на місцевому рівні, розповів про переваги створення ліцею на базі колишньої школи-інтернату, відповів на питання присутніх. Його виступ доповнила заступник міського голови Алла Жовтило. Свою власну і спільну думку сільчан – вони були одностайними – озвучив депутат Маловисківської міської ради Олександр Зелюнко, який зазначив, що реформу відмінити ніхто не може, а тому варто вже нині працювати на перспективу, створивши на території Маловисківської громади ліцей, де будуть навчатися старшокласники-маовищани та можливо жителі інших територій. Тим більше, що для цього в Малій Висці є відповідна матеріально-технічна база колишньої школи-інтернату, яка ще зміцниться за рахунок злиття двох начальних закладів Маловисківського ліцею імені Юрія Кондратюка (колишньої Маловисківської гімназії) та Маловисківського ліцею (колишньої школи-інтернату).

          Обговоривши всі нюанси і отримавши відповідні на всі питання, присутні на зібранні жителі Мануйлівки одноголосно підтримали ініціативу щодо реформування освітньої галузі та пониження ступеню місцевого загальноосвітнього навчального закладу. Цю інформацію було внесено до протоколу, який відповідно до чинного законодавства, вівся під час проведення громадських слухань.

 

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Травень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Останні Новини