26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 11 травня 2021

В ПРОЕКТІ «НАША ГРОМАДА» РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТУР – ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЕКТИ

 

          11 травня в сесійній залі Маловисківської міської ради відбулася он-лайн нарада стосовно організації роботи з просування, популяризації ідеї та підтримки серед мешканців Маловисківської міської територіальної громади проекту «Туристичний кластер «Маєток Кудашевих». В ході проведення заходу, у якому взяли участь сільські старости, члени громадських організацій, громадські активісти з територій, керівники та працівники структурних підрозділів міської ради.

         В ході роботи було обговорено основні напрямки проекту, визначено, які завдання стоять перед робочою групою, контактних осіб, які здійснюватимуть організацію промоції проекту, ресурси та інструменти поширення інформації, а також -  відпрацьовано стратегію і тактику, визначено напрямки роботи та окреслено ряд завдань на найближчий час. Всю інформацію стосовно голосування та промоції проекту «Туристичний кластер «Маєток Кудашевих» буде розміщено на сайті Маловисківської міської ради та у групі у соціальній мережі Фейсбук.

 

Опубліковано в Новини

          11 травня в Малій Висці побувала робоча група з вивчення ініціативи Маловисківської міської ради щодо передачі комплексу будівель, що знаходиться за адресою вул. Центральна, 78 м. Мала Виска Новоукраїнського району Кіровоградської області, із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новоукраїнського району у комунальну власність Маловисківської міської територіальної громади, утворена відповідно до розпорядження голови Новоукраїнської районної ради. В роботі групи взяли участь голова Новоукраїнської районної ради Олександр Небога, заступник міського голови, депутат Новоукраїнської районної ради Олександр Бакалінський, депутати та працівники апарату Новоукраїнської районної ради та інші.

          На запрошення керівництва Маловисківської міської ради члени робочої групи відвідали адмінприміщення та ознайомилися з роботою апарату міськради. Далі учасники зібрання відвідали адміністративні приміщення колишніх Маловисківської районної ради, фінвідділу (нині тут працюють відділи надання адміністративних послуг, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства та фінуправління міськради) та районного Будинку культури.

          По закінченню огляду учасники робочої групи зібралися у сесійній залі колишньої Маловисківської районної ради, обговорили результати поїздки, поділилися враженнями стосовно побаченого і почутого, визначили подальші шляхи роботи та виходу з ситуації, що нині склалася навколо об’єктів комунальної власності колишнього Маловисківського району, що знаходяться в Малій Висці. Яке рішення буде прийняте депутатами стосовно цього питання, покаже сесія Новоукраїнської районної ради, пленарне засідання якої заплановане на 18 травня 2021 року.

Опубліковано в Новини

    До відома жителів Маловисківської міської територіальної громади.

Розпочалося голосування за проєкти громад, які увійдуть до фіналу конкурсу «Наша громада».

Конкурс «Наша громада» організували телеканали ICTV та СТБ разом з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Шановні жителі нашої громади, проголосуйте за  проєкт «Туристичний кластер – маєток Кудашевих»  посилання  ,  забезпечивши  надійну  підтримку  та  просування  нашого  проєкту  до перемоги в конкурсі.

 

  Як проголосувати за громаду:

 

Виберіть проєкт Маловисківської громади «Туристичний кластер-Маєток Кудашевих»

https://otg.fakty.com.ua/communities/malovyskivska-hromada

 

Зареєструйтеся на сайті через електронну пошту або свій акаунт у Facebook.

Перейдіть на сторінку вибраного проєкту і натисніть кнопку «Проголосувати».

До речі, Ви можете проголосувати за п’ять різних проєктів.

Інтернет-голосування проходить з 10 травня 00:01 по 31 травня 23:59.

 

Виборці оберуть 13 громад-фіналістів! Ще 13 фіналістів - визначить журі.

 

Більше голосів – більше шансів пройти  у наступний етап та отримати перемогу.

 

Маловисківській громаді потрібна Ваша підтримка!

Опубліковано в Новини

          Виконавчий комітет та депутатський корпус Маловисківської міської ради щиро та сердечно вітають депутата міської ради, члена постійної комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

ТКАЧЕНКА

Віктора Анатолійовича

з Днем народження!

          Зичимо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, віри у кращий завтрашній день, великого людського щастя, родинного благополуччя, миру та спокою на нашій українській землі. Нехай радує родина, Боже благословення супроводжує Вас, а прихильна доля сприяє у спільних справах задля розквіту території і громади в цілому, успіхи будуть постійними, а здобутки стабільними. Гарного настрою, оптимізму, морального та матеріального задоволення від життя на многії і благії літа.

З повагою

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Травень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Останні Новини