26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 06 квітня 2021

Раніше…

          …після звернення за такими виплатами заявник отримував їх через поштове відділення.

З 1 квітня 2021 року…

          …вищевказані виплати будуть здійснюватися ВИКЛЮЧНО ЧЕРЕЗ БАНКІВСЬКІ УСТАНОВИ.

Законодавча база

          Порядок виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії змінено відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1279 «Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги».

Перелік документів для отримання вказаних виплат

          При зверненні до сервісних центрів Фонду за отриманням вказаних виплат надаються наступні документи: 

  •           отримання допомоги на поховання: документ, що посвідчує особу заявника, заяву про виплату допомоги на поховання, свідоцтво про смерть, витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть для отримання допомоги на поховання або довідку про смерть пенсіонера.

          У разі реєстрації смерті за межами України подається свідоцтво про смерть або інший документ, що підтверджує факт смерті, виданий компетентним органом іноземної держави;

  •           виплата недоотриманої пенсії: свідоцтво про смерть, документи, які підтверджують родинні стосунки, документ, що посвідчує особу заявника і місце проживання.

Довідка про відкриття банківського рахунку – обов’язкова

          При зверненні за вказаними виплатами обов’язково додається довідка про відкриття банківського рахунку, відкритого в банківській установі згідно переліку: АТ "Державний ощадний банк України", АТ "Райффайзен Банк Аваль", АТ КБ "Приватбанк", АТ "Укрсоцбанк", АТ "УкрСиббанк", АТ "Креді Агріколь", АТ КБ "Правекс-банк", АТ "Укрексімбанк", АБ "Південний", АТ "Полтава-банк", АТ "Перший Український міжнародний банк", КБ "Індустріал-банк", АТ "Мотор-Банк", АТ "Таскомбанк", АТ "Кредобанк", АТ "Мегабанк", АТ "Ідея Банк", АТ "Альфа-Банк", АТ "Укргазбанк", АТ "МТБ БАНК", АТ "Комерційно Індустріальний Банк", АТ КБ "Акордбанк", ОТП Банк.

 

Наталія Копач,

начальник управління з питань виплати пенсій

головного управління Пенсійного фонду України

в Кіровоградській області

Опубліковано в Новини

          Відтепер жінки, які народились у період з 1 квітня 1961 року, матимуть право виходу на пенсію у 60 років за наявності у поточному році страхового стажу не менше 28 років.

          У разі відсутності 28 років страхового стажу, на час досягнення пенсійного віку, людина зможе вийти на пенсію пізніше. 

          Так, за наявності в особи страхового стажу від 18 до 28 років пенсія призначатиметься після досягнення віку 63 років; за наявності страхового стажу від 15 до 18 років – після 65 років.

          Наявність необхідного страхового стажу, що дає право на призначення пенсії за віком, визначається на дату досягнення особою відповідного віку і не залежить від наявності страхового стажу на дату звернення за призначенням пенсії.

Лариса Прохоренко,

заступник начальника управління – начальник відділу методології

та організації роботи з обслуговування  громадян управління

обслуговування громадян головного управління

 

Опубліковано в Новини

          Виконавчий комітет та депутатський корпус Маловисківської міської ради щиро та сердечно вітає депутата міської ради, члена постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

МАМЕДОВУ

Зінаїду Володимирівну

з ювілейним Днем народження!

          Ваш професіоналізм і багаторічний досвід роботи здобули Вам авторитет мудрої людини та успішного керівника. А чесність і справедливість стали запорукою поваги сільчан. Нехай оптимізм і життєва енергія супроводжують Вас і надалі, дають можливість реалізовувати ідеї і приймати мудрі рішення на благо Маловисківської громади. Нехай Боже благословення, людська довіра і допомога супроводжують Вас в житті.

          Зичимо Вам міцного здоров'я, миру та стабільності в державі, сімейного благополуччя, невичерпної енергії та успіхів у Вашій відповідальній роботі.

З повагою

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Квітень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Останні Новини