26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 16 квітня 2021

          Розглянувши нові пропозиції Програми DOBRE, Маловисківська міська рада  отримала  можливість продовжити співпрацю   у 2021 році.

          У новій запропонованій програмі Менторства від Програми DOBRE  Маловисківська міська рада співпрацює тепер з громадами четвертої когорти, з якими, відповідно до умов  проекту,  обмінюється здобутим  у рамках Програми досвідом, а також напрацьованими досвідом та позитивними результатами розвитку території.

          У рамках цього проекту Маловисківську громаду обрали ментором три громади з четвертої когорти, які пройшли відбір Програми DOBRE: Сосницька територіальна громада Чернігівської області, Гуляйпільська та Веселівська територіальні громади  Запорізької області.

          Координатором від міської ради у цьому проекті визначено Лесю ПОСТОЛЮК, секретаря міської ради.

          14 квітня 2021 року відбулося спілкування між координаторами Програми громадами у телефонному режимі .

          Метою розмови було налагодження співпраці. У розмові брали участь Світлана Плющій (Гуляйпільська ТГ), Андрій Ткач (Сосницька ТГ), Світлана Волкова (Веселівська ТГ). Під час телефонної  розмови обговорювалося багато питань, пов’язаних з діяльністю  громад у рамках програми DOBRE, підготовкою документів та проектних заявок, організації участі у заходах програми. 

          Спілкування вийшло дуже продуктивним – учасники охоче обговорювали проблемні питання, обмінювалися досвідом їх вирішення, ділилися кращими практиками та  визначали спільні напрямки розвитку своїх території.

          Взагалі, таке спілкування в рамках програми Менторів від DOBRE, стало  додатковим майданчиком для спілкування та обміну досвідом між громадами різних регіонів України. І це дуже потужний інструмент  для  удосконалення роботи  посадових осіб в органах місцевого самоврядування, які мають на меті швидкий економічний  розвиток своїх територій, покращення комфортності умов проживання мешканців та високу якість надання усіх видів послуг.

Опубліковано в Новини

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!         

          23 квітня 2021 року депутат Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд буде проводити особистий прийом громадян.  Зустрічі відбуватимуться з 10.00 до 12.00 за адресою: м. Мала Виска, вул. Центральна, 78 (в приміщенні колишньої Маловисківської райради) Телефон для довідок: 0999610516.

Опубліковано в Новини

          16 квітня 2021 року під головуванням Маловисківського міського голови Юрія Гульдаса відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Маловисківської міської ради, на порядок денний якого виносилося два питання.

         Перед початком засідання керуючий справами виконавчого комітету Людмила Линник поінформувала присутніх про те, що нинішній склад виконавчого комітету міської ради, обраний депутатами міськради сьомого скликання, нині є легітимний, оскільки на рішення Маловисківської міської ради про розпуск виконавчого комітету від 6 квітня 2021 року №486, що на пленарному засіданні шостої сесії Маловисківської міської ради депутати ухвалили більшістю голосів, міський голова розпорядженням від 7 квітня 2021 року №41/б наклав вето. А позачергова сесія міської ради, проведення якої планувалося на 15 квітня 2021 року, і на якій депутати мали б подолати його двома третинами голосів від загального складу ради,не відбулася через неявку депутатів. Відтак виконавчий комітет працюватиме і далі в такому ж складі.

         Члени виконкому оперативно розглянули і підтримали питання щодо повідомної реєстрації доповнення до колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом КНП «Маловисківська центральна районна лікарня» на 2021-2022 роки (аби медики ЦРЛ змогли отримати «ковідні» доплати до заробітної плати, передбачені чинним законодавством) та змін до колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом Маловисківської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості на 2018-2021 роки.

Опубліковано в Новини

          У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією в Малій Висці та деяких населених пунктах Маловисківської міської територіальної громади із захворювання на COVID-19, звіт міського голови по сільських населених пунктах громади про роботу у 2020 році, про які було оголошено раніше, відповідно до розпорядження Маловисківського міського голови від 16.04.2021 року №50/б, переносяться. Про терміни проведення буде оголошено додатково на офіційному сайті Маловисківської міської ради та в групі соцмережі Фейсбук.

 

Опубліковано в Новини

          16 квітня 2021 року за ініціативи Маловисківського міського голови Юрія Гульдаса відбулася зустріч з панотцями – настоятелями храмів, які знаходяться на території населених пунктів Маловисківської міської ради. Мова йшла про проведення великодніх богослужінь та відповідних служб на кладовищах у поминальні дні під час пандемії на COVID-19. Міський голова Юрій Гульдас висловив своє бачення та озвучив позицію міської ради з приводу проведення служб у храмах на Великдень. В свою чергу панотці розповіли як планують нинішнього року (зважаючи на минулорічний досвід) проводити освячення великодніх кошиків та поминальних служб на кладовищах. Так, цьогорічного Великодня освячення пасок відбуватиметься біля церков, але з дотриманням проти епідеміологічних вимог – безпечні відстані між прихожанами, наявність у кожного масок тощо.

          Спеціаліст з цивільного захисту, надзвичайних ситуацій та техногенної безпеки Маловисківської міської ради Олександр Графенюк ознайомив учасників зустрічі з протиепідеміологічними заходами, які стосуються перебування і поводження під час пандемії в культових спорудах, які розташовані на території віднесеній до помаранчевої зони епідемічної небезпеки. А саме, наявність маркування для оптимального розміщення вірян, утримання від ритуальних поцілунків ікон, хрестів, рук тощо, наявність масок та дезінфекторів та інше.

          Підсумовуючи результати зустрічі Юрій Гульдас зазначив, що основне завдання як влади, так і церкви – вберегти людей від епідемії і зберегти їм життя та здоров’я. І найкраще це робити, діючи на упередження. А тому, важливо зараз відпрацювати регламент проведення великодніх та поминальних заходів, щоб запобігти масовим захворюванням під час їх проведення.

Опубліковано в Новини
П'ятниця, 16 квітня 2021 06:35

ШАНОВНИЙ ВОЛОДИМИРЕ ГЕРАСИМОВИЧУ!

          Колектив працівників відділу культури та туризму Маловисківської міської ради щиро вітає Вас з ювілеєм – першим 65-річчям!

          Сердечно бажаємо досягти всіх поставлених цілей! Нехай на життєвому шляху удача завжди посміхається тобі, а серце завжди співає! Хай підкоряються нові вершини, а здоров’я залишається богатирським! Бажаємо кожен день зустрічати з захопленням і азартом!  Хай завжди і у всім щастить, хай успішно творяться справи, нехай життя дарує щастя, любов, процвітання, здоров’я, благополуччя та успіх!

Юлія РИЖИКОВА,

начальник відділу культури та туризму

Маловисківської міської ради

Опубліковано в Новини
П'ятниця, 16 квітня 2021 05:27

УВАГА! ТОЛОКА ПЕРЕНОСИТЬСЯ!

          У зв’язку з несприятливим погодними умовами толока, запланована на 12.00 16 квітня спільно ГО «Простір Ідей» та Маловисківською міською радою на місці старого кладовища в центрі Малої Виски, переноситься. Про день та час її проведення буде повідомлено додатково на офіційному сайті Маловисківської міської ради та у групі в соціальній мережі Фейсбук.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Квітень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Останні Новини