26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 29 березня 2021

          Через пандемію COVID-19 уряди країн, роботодавці, працівники та населення в цілому стикнулися з безпрецедентними викликами, пов’язаними з вірусом SARS-CoV-2, та численними наслідками, які він спричинив у сфері праці. Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі буде присвячений стратегіям зміцнення національних систем безпеки та здоров’я на роботі (БЗР), спрямованим на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням винесених уроків і набутого досвіду в сфері праці.

          З того часу, як на початку 2020 року пандемія COVID-19 перетворилася на кризу світового масштабу, вона спричинила глибокий вплив на всі сфери життя. Пандемія торкнулася майже кожного аспекту світу праці – від ризику передачі вірусу на робочих місцях до ризиків щодо безпеки та здоров’я на роботі (БЗР), що виникли внаслідок ужиття заходів з ослаблення поширення вірусу. Зміщення в бік нових форм організації праці, зокрема масштабний перехід на дистанційну роботу, наприклад, створило багато можливостей для працівників, але викликало потенційні ризики щодо БЗР, зокрема психосоціальні ризики та ризики насильства.
           У 2021 році Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі присвячений залученню потенціалу елементів системи БЗР, визначених у Конвенції 2006 року про основи, що сприяють безпеці та здоров’ю на роботі (№ 187) . У доповіді до Всесвітнього дня висвітлено питання про те, як нинішня криза демонструє важливість зміцнення систем БЗР, включно зі службами безпеки та охрони здоров՚я на роботі, як на національному рівні, так і на рівні підприємств.
            МОП скористається цією можливістю для покращення обізнаності та стимулювання діалогу щодо важливості створення стійких систем БЗР та інвестування коштів у них, для чого будуть висвітлені як регіональні, так і національні приклади зменшення і попередження поширення COVID-19 на робочому місці.

Опубліковано в Новини

         29 березня 2021 року у сесійній залі Маловисківської міської ради під головуванням голови постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою міськради Миколи Ніколенка відбулося засідання земельної комісії, на якому розглянуто і винесено на чергову сесію міської ради, проведення якої заплановано на 6 квітня 2021 року, ряд питань, що стосуються життєдіяльності мешканців Маловисківської міської територіальної громади.

Опубліковано в Новини

         З 22 березня 2021 року в Маловисківській міській територіальній громаді триває щорічний конкурс міні-проектів «Майбутнє громади в наших руках!». 29 березня 2021 року в сесійній залі Маловисківської міської ради відбулася он-лайн нарада для сільських старост з питань проведення цього конкурсу. Провела її начальник відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та проектної діяльності Галина Федоренко. В ході роботи Галина Вікторівна продемонструвала презентацію конкурсу, ознайомила всіх з його умовами, пообіцяла підтримку в належному оформленні документів тощо. Без сумніву, участь у конкурсі – це можливість скористатися коштами  міського  бюджету з метою реалізації власної ініціативи. Тож надалі консультації щодо міні-проектів триватимуть.

          Інформація про оголошення конкурсу ТУТ.

Опубліковано в Новини
Понеділок, 29 березня 2021 07:52

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

         Проводиться конкурсний відбір бізнес-проєктів суб’єктів малого та середнього підприємництва для отримання фінансової підтримки через Регіональний фонд підтримки підприємництва в області на 2021 рік.

          Кінцевий термін подання заявок 1 липня 2021 року.

          Територія дії - Кіровоградська область.

          З детальною інформацією про умови конкурсу можна ознайомитися за посиланням

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Останні Новини