26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 26 березня 2021

          26 березня 2021 року в читальній залі Маловисківського міського бібліотечно-ресурсного центру відбулася презентація книги Бориса Шевченка «Ерделівка та Копанки. Нариси з історії від найдавніших часів до сучасності». В ній взяли участь вчителі історії загальноосвітніх навчальних закладів Маловисківської територіальної громади, краєзнавці та гості з сусідніх громад, працівники міського бібліотечно-ресурсного центру, краєзнавчого музею, міської ради, представники громадськості та інші.

          Розпочинаючи захід, з вступним словом перед присутніми виступила авторка  ідеї написання книги, жителька с. Копанки, громадська активістка, яку неодноразово обирали представляти інтереси території у районній раді, і благодійниця Тетяна Бабенко (родина Бабенків профінансувала друк накладу книги на одному з поліграфічних підприємств обласного центру). Далі події, викладені у книзі, і саму книгу презентував її автор – наш земляк – відомий в нашій області історик-краєзнавець Борис Шевченко. По закінченні Борис Леонідович відповів на питання присутніх.

          Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алла Жовтило подякувала Тетяні Бабенко та Борису Шевченку за проведену презентацію книги, яка минула, як кажуть, на одому подиху, і вручила їм квіти та символічні подарунки. В свою чергу книги з підписом автора були подаровані Маловисківській міській раді та міському бібліотечно-ресурсному центру.

          По закінченню заходу кожен з його учасників зміг отримати підпис автора на власному примірнику книги.

 

Опубліковано в Новини

          У зв’язку з тим, що скейтпарк, облаштований у міському парку в рамках проекту-переможця конкурсу «Майбутнє громади в наших руках-2020», не введений у експлуатацію, керівництво громади просить батьків аби вони поки що тимчасово не дозволяли дітям бавитися на фігурах майданчику, доки на цьому об’єкті  не буде завершено всі роботи, включаючи оформлення документів. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Опубліковано в Новини

          26 березня 2021 року арсенал КП «Мала Виска МКП» поповнився новим дорожнім ремонтером, яким планується проводити ямковий ремонт на вулицях населених пунктів та комунальних дорогах Маловисківської міської територіальної громади. Ремонтер причіпний, а трактор ХТЗ Т-150к для його агрегатування було придбано у грудні – він добре послужив комунальникам при розчищенні снігових заметів узимку. Придбання трактора - це власний внесок Маловисківської міської територіальної громади в розмірі 885,7 тис. грн в спільний проект з Програмою DOBRE (Децентралізація приносить кращі результати та ефективність) щодо удосконалення послуги утримання та ремонту доріг, що знаходяться в компетенції ОТГ.

          Для довідки: DOBRE - це програма, яка шляхом надання технічної та фінансової підтримки створює умови у 75 Територіальних Громадах України для покращення управління ресурсами, підвищення якості комунальних послуг, стимулювання місцевої економіки та долучення громадян до розбудови своїх громад. DOBRE посилює місцеве самоврядування, поглиблює демократію, сприяє процвітанню та стабільності громад та поширює досвід ОТГ серед інших громад для заохочення нових об’єднань. Програма фінансується Агенством США з міжнародного розвитку та виконується Американсько-українсько-польським консорціумом під управлінням Глобал Ком’юнітіз.


Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Останні Новини