26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 25 березня 2021

          25 березня 2021 року в сесійній залі Маловисківської міської ради під головуванням секретаря міської ради Лесі Постолюк відбулося засідання координаційної ради з питань оптимізації мережі закладів освіти Маловисківської міської територіальної громади. В заході взяли участь керівники та працівники відділу освіти, молоді та спорту, загальноосвітніх навчальних закладів, працівники та депутати Маловисківської міської ради та інші. В ході конструктивної роботи кожен з учасників зібрання висловив свою думку стосовно ситуації, яка нині склалася в освітній галузі громади, з розумінням поставившись до заходів щодо оптимізації освітньої мережі. За підсумками роботи координаційної ради прийнято Перспективний план заходів оптимізації закладів освіти на території міської громади та одноголосно підтримано пропозицію щодо винесення його на затвердження на пленарному засідання чергової сесії Маловисківської міської ради.

Опубліковано в Новини

          У зв'язку з виявленням лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 у співробітників Маловисківського районного сектору, Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області повідомляє про тимчасове призупинення роботи підрозділу з прийому громадян з 23 березня.

          Виготовлені документи у цей період можна забрати у Новомиргородському районному секторі (м. Новомиргород, вул. Андрія Гурічева, 25). Для отримання адміністративних послуг рекомендуємо звертатись до найближчих підрозділів Міграційної служби області.

          Також у зазначений період Маловисківський РС буде відключено від онлайн-сервісу «Електронна черга».

          Про відновлення прийому громадян  буде повідомлено додатково.

          За необхідності отримання детальної інформації просимо звертатись на номер "гарячої" лінії УДМС (0522)  32-18-11.

Управління ДМС у Кіровоградській області

Опубліковано в Новини

          Від початку року на Кіровоградщині понад 400 осіб – майбутніх пенсіонерів скористалися зручною сервісною послугою від Пенсійного фонду України – автоматичне призначення пенсії.

          1.  Це зручно!

          З 1 липня 2020 року Пенсійний фонд України впровадив нову сервісну послугу – автоматичне призначення пенсії. Особливістю новації є те, що застрахованим особам, які скористаються нею, пенсію буде призначено без особистого звернення до органів Пенсійного фонду України на підставі поданих документів через портал електронних послуг Пенсійного фонду України або поданих, заздалегідь, до сервісних центрів.

          2.   Це швидко!

          Для реалізації призначення пенсії автоматично особа має подати відповідну анкету-заяву та долучити до неї документи, що підтверджують набутий страховий стаж, а також документи, що ідентифікують особу: паспорт громадянина України та реєстраційну картку платника податків.

          Оскільки система передбачає зворотній зв’язок, то результати опрацювання анкети-заяви особа може побачити в своєму особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України у вкладці “Мої повідомлення”.

          3.  Це безпечно!

          Зважаючи на сучасні обставини та дбаючи про власну безпеку, рішення скористатися онлайн-сервісами Пенсійного фонду України – це найбезпечніший та найефективніший варіант доступу до пенсійних послуг, які можна отримати в будь-який зручний час навіть не покидаючи домівки.

          Нагадуємо, увійти на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (www.pfu.portal.gov.ua) можливо за допомого кваліфікованого електронного підпису (КЕП) або через систему електронної ідентифікації GOVID, яка дає змогу авторизуватися на сайтах державних установ.

 

Світлана РИНДІНА,

начальник управління обслуговування громадян

головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Останні Новини