26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 17 березня 2021

          17 березня 2021 року в Малій Висці на базі Маловисківського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки відбувся інструкторсько-методичний збір з питань проведення призову громадян України на строкову військову службу навесні 2021 року (з 1 квітня в Україні розпочнеться весняний призов на строкову військову службу). Захід відбувся під керівництвом начальника штабу – заступника командувача військ оперативного командування «Південь» полковника Владислава Ліщинського. В ньому взяли участь військові комісари та заступники військових комісарів-начальники секторів комплектування обласних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки оперативного командування "Південь", а також голови районних та міських призовних комісій Кіровоградщини, голова Новоукраїнської РДА Віталій Пастушенко та Маловисківський міський голова Юрій Гульдас.

Опубліковано в Новини

          16 березня 2021 року під головуванням Маловисківського міського голови Юрія Гульдаса відбулося друга частина пленарного засідання п’ятої сесії Маловисківської міської ради. В його роботі взяли участь 23 депутати Маловисківської міської ради.

          Детальніше про те, що відбувалося в сесійній залі можна переглянути ТУТ.

Опубліковано в Новини

          Відповідно до рішення виконавчого комітету Маловисківської міської ради від 11 березня 2021 року № 88 «Про заходи по благоустрою та наведенню відповідного санітарного стану по території Маловисківської міської ТГ», протягом квітня на території Маловисківської міської територіальної громади оголошується місячник з благоустрою та наведенню відповідного санітарного стану на підвідомчій території, який завершиться напередодні Великодня – 2 травня. А 17 квітня – у День довкілля –  оголошується загальноміський суботник!

          Протягом цього часу відповідно до плану заходів передбачено проведення чималого комплексу робіт щодо благоустрою та наведення порядку на території громади. Зокрема, навести належний порядок на міському полігоні твердих побутових відходів, провести відповідну роботу по ліквідації незаконних сміттєзвалищ на підвідомчій території силами комунальних підприємств міської ради, інших підприємств міста з залученням до цієї роботи жителів територіальної громади, силами власників привести зовнішній стан будівель (приміщень) магазинів, закладів громадського харчування, підприємств побутового обслуговування населення, об’єктів дрібно-роздрібної торгівлі до належного санітарно-технічного стану, впорядкувати прилеглу до приміщень територію, провести благоустрій газонів та клумб, оновити вивіски з назвою закладу, інформацію про режим роботи. КП «Мала Виска ЖЕД» провести роботи по наведенню відповідного порядку на житловому фонді міськради (фасади будинків, підвали, прилегла територія тощо) з залученням мешканців будинків, провести відповідну роботу по наведенню належного порядку в міському парку (вул. Центральна), березовому гаю (вул. Спортивна), парку відпочинку біля річки «Вись».

          Крім того комунальники громади мають навести порядок на клумбах на центральній площі та центральних вулицях міста (Європейській, Шевченка, просп. Велігіна), провести обрізку гілок дерев, які заважають руху транспортних засобів та пішоходів вулицями міста, відповідно до рішень виконавчого комітету, привести в належний стан пам'ятники міста та прилеглі до них території, міські кладовища тощо.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Останні Новини