26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Субота, 13 березня 2021

           День українського добровольця – це свято справжніх патріотів, самовідданих і сміливих. Людей, котрі свідомо, за покликом серця в скрутний для своєї держави час стали на захист її суверенітету та територіальної цілісності.

          Своєю самовідданою службою та героїчними вчинками добровольці вкотре доводять, що неможливо здолати тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

         До цього часу тривають бої за повне звільнення України, і ми знаємо, що знаходимось під щоденним захистом військовослужбовців. Дякую кожному з вас, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов'язок. Бажаю родинного щастя та злагоди, здоров’я, щастя й нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові.

         І нехай нарешті запанує мир на нашій землі.

З повагою

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Опубліковано в Новини

          13 березня – знаменна в історії нашого рідного міста і в житті кожного з нас дата – 77-річниця з дня визволення м.Мала Виска від нацистських загарбників.

          Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про тих, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, хто загинув, визволяючи наш рідний край від нацистських окупантів.

          Дякуємо всім учасникам та ветеранам Другої світової війни за безсмертний, героїчний подвиг і мужність, за те, що вистояли у тяжких боях і повернули наші міста до мирного життя. Вічна слава тим, хто залишився живим,  пройшовши крізь пекло війни! Вічна пам’ять загиблим!

          Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.

          Тож бажаю всім мешканцям міста та землякам, які тут народилися, здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій. Нехай квітне і розвивається наша рідна земля і наше місто, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!

З повагою

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Останні Новини