26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 01 лютого 2021

Понеділок, 01 лютого 2021 13:53

НАСЛІДКИ СТИХІЇ ДОЛАЛИ ВСІМ МИРОМ

           Нинішня зима, на відміну від кількох минулих, радує багатьох снігопадами. Особливо малечу, яка відірвавшись від гаджетів, відкриває для себе сніжні забавки. Та й дорослі тішаться, пригадуючи такі зими в своєму дитинстві та зимові розваги на вулиці. Втім такій сніжній зимі зовсім не раді комунальники, яким доводиться прогортати вулиці та тротуари від снігу, розчищати дороги від снігових заметів. Звісно, якби ці роботи проводилися власними силами, швидко з ними не впоралися б. На допомогу, як завжди, прийшли приватні підприємці та аграрники, які мешкають на територіях і, зазвичай, допомагають технікою у боротьбі з наслідками снігопадів.

          Так у Паліївці і Веселому вулиці і провулки кілька днів поспіль ще з ночі прогортали трактори місцевого СФГ «Гульдас» (керівник Тетяна Гульдас), а також спецтехніка СТОВ «Агрофірма «Паліївська» (керівник депутат Маловисківської міської ради Микола Ніколенко) (на світлинах), вулиці і провулки населених пунктів Олександрівського старостату – техніка місцевих господарників ФГ «Красляни» (керівник Володимир Сорока) та ФГ «Прилуцький» (керівник Микола Прилуцький),у Лозуватці – техніка СТОВ «Агро-Віта» (керівник депутат Маловисківської міської ради Зінаїда Мамедова), у Мануйлівці та Лутківці, а також автодорогу, яка сполучає ці села з Малою Вискою та між собою, – трактори приватних підприємців Петра Васіча та депутата Маловисківської міської ради Миколи Ніколенка,  у Миролюбівці та Червоній Поляні дороги та вулиці прогорнув власним трактором депутат Маловисківської міської ради Віктор Ткаченко. Решту доріг, що сполучають населені пункти Маловисківської міської територіальної громади, і вулиці та провулки в них, прогортали комунальники КП «Мала Виска МКП» (керівник Володимир Лисенко).

           Виконавчий комітет Маловисківської міської ради щиро дякує всім землякам, котрі долучилися до загальної справи – розчистки шляхів сполучення з населеними пунктами, вулиць та провулків сіл та селищ. Велике спасибі за розуміння, самовідданість, організованість. Нехай Господь дає всім здоров’я і щастить на життєвій ниві! Хай сторицею повернеться добро кожному в оселю!

 

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Лютий 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Останні Новини