26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 15 лютого 2021

          15 лютого 2021 року в Малій Висці відбулися заходи, приурочені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-й річниці виведення радянських військ з Афганістану.

          Учасники заходів – Маловисківський міський голова Юрій Гульдас, секретар міської ради Леся Постолюк, очільники відділення поліції №1 (м.Мала Виска) Новоукраїнського РВП майор поліції Іван Мосіюк та Маловисківського  РТЦК та СП підполковник ЗСУ Олександр Бут, воїни-афганці, керівники та працівники відділів, служб, навчальних закладів  та комунальних підприємств Маловисківської міської територіальної громади – пройшли урочистою ходою від центральної площі міста до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам, де відбувся урочистий мітинг, підготовлений силами відділу культури та туризму міськради. Перед присутніми виступили міський голова Юрій Гульдас та голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Леонід Скічко. Свої вірші, присвячені афганській війні, прочитав учасник бойових дій на території інших держав, голова ГО «Ветерани Маловисківщини» Станіслав Пуцик. Учасники заходу Хвилиною Мовчання та покладання квітів до підніжжя пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам вшанували пам’ять загиблих під час бойових дій в Афганістані та померлих після закінчення афганської війни. Міський голова Юрій Гульдас подарував квіти та поспілкувався з маловищанкою Варварою Федотівною Чабан, син якої – Віктор Чабан – загинув в Афганістані.

          Виконавчий комітет міськради щиро дякує керівництву та працівникам місцевого відділення поліції за впорядкування та обмеження дорожнього руху під час ходи центральною вулицею міста та охорону громадського порядку під час урочистих заходів.

Опубліковано в Новини

          12 лютого 2021 року працівники Маловисківської міської ради взяли участь у Програмі Менторства у якості наставника (ментора) для нових партнерів USAID DOBRE - громад четвертої когорти із Запорізької, Чернігівської та Чернівецької областей.

          З вітальним словом до учасників заходу звернувся перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Бакалінський. Презентувала Маловисківську міську територіальну громаду завідувачка сектором соціально-економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету міської ради Галина Федоренко. (Презентацію можна переглянути ТУТ).

          Під час презентації Програми Менторства відбулися зустрічі з громадами четвертої когорти. В ході роботи маловищани поділилися результатами, яких досягла Маловисківська громада як у співпраці з DOBRE, так і самостійно.

          Метою Програми Менторства є прискорення адаптації громад четвертої когорти до умов програми USAID DOBRE, налагодження сталих довгострокових горизонтальних зв’язків з громадами 1-3 когорти, забезпечення обміну досвідом на регулярній основі, отримання мотиваційної підтримки та забезпечення можливості максимального використання всіх ресурсів USAID DOBRE. Оскільки Маловисківська громада досягла вагомих результатів у реалізації програми USAID DOBRE, тепер може самостійно та разом з командою USAID DOBRE надавати громадам четвертої когорти додаткові інформаційно-консультаційні послуги і стежити за їх поступом року і виступати в якості наставника (ментора).

Опубліковано в Новини

          Сьогодні ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-у річницю виведення військ з Демократичної Республіки Афганістан.

          В цей день ми віддаємо шану мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу, усім, хто брав участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. Збереження пам'яті про війну та її трагедії для нового покоління – наш святий обов'язок перед тими, хто загинув у пеклі Афгану та в інших військових конфліктах за межами України. Вічна їм пам’ять.

          Нині на Донбасі Україна виборює свою незалежність та цілісність у війні з колись братнім народом. Чимало воїнів-афганців стали до бою, передаючи свій бойовий досвід і мужність молодим воїнам. Честь і слава їм за це.

           Щиро бажаю всім учасникам бойових дій насамперед миру та міцного здоров’я на довгі роки, успіхів у праці, достатку та злагоди у родинах. Нехай біль війни назавжди залишиться у минулому, спокійним буде життя і безхмарним небо!

З повагою

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Лютий 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Останні Новини