26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 09 грудня 2021

          9 грудня в сесійній залі Маловисківської міської ради під головуванням міського голови Юрія Гульдаса відбулося чергове – грудневе – засідання виконавчого комітету Маловисківської міської ради. В ході роботи було обговорено та затверджено питання щодо офіційного висновку про виконання міського бюджету за 11 місяців 2021 року, схвалення проекту бюджету міської ради на 2022 рік, проекту Програми соціально-економічного розвитку на 2022 рік, Звіту про здійснення державної регуляторної політики міської ради у 2021 році, внесення змін до рішення виконавчого комітету від 12.08.2021 року №260 «Про організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти міської ради», надання дозволів на пониження крон та спилювання аварійних дерев на територіях старостатів громади, затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через відділ надання адміністративних послуг, надання матеріальної допомоги військовослужбовцям, які уклали контракти на службу у війську, пільг у дитячій школі мистецтв та дитсадках громади, матеріальної допомоги на лікування,  блок питань служби у справах дітей та інші.

Людмила ЛИННИК,

керуючий справами виконавчого комітету

Маловисківської міської ради

Опубліковано в Новини

          9 грудня в Маловисківській міській раді розпочалася робота з актуалізації Стратегії розвитку Маловисківської територіальної громади, що передбачено Програмою опрацювання оновленої версії стратегії розвитку Маловисківської міської громади, яка реалізовуватиметься в рамках Програми USAID DOBRE. Для цього нині є об’єктивна необхідність у зв’язку з розширенням території громади, зміною законодавства в Україні та пріоритетів на територіях тощо.

          Експерти з питань стратегічного планування Войцех Озімек та Назар Глинський в ході роботи першої стратегічної майстерні представили методологію стратегічного планування FRDL, провели часову синхронізацію чинників зовнішнього та внутрішнього середовища громади (спільно з присутніми оновили перелік сильних і слабких сторін, можливостей і загроз), поділилися експертним поглядом щодо місця громади в регіональному та національному вимірах, намітили напрямки актуалізації Стратегії сталого розвитку громади тощо.

          В заході взяли участь Маловисківський міський голова Юрій Гульдас, секретар міської ради Леся Постолюк, заступники міського голови Олександр Бакалінський та Алла Жовтило, сільські старости, працівники міської ради, керівники та представники міських громадських організацій та інші.

         Це була перша зустріч в рамках програми актуалізації Стратегії розвитку Маловисківської МТГ. Надалі заплановано проведення ще трьох (у січні, лютому та березні 2022 року).

 

          ДОВІДКОВО: Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) − це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку громад, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. 

Опубліковано в Новини

Щороку 3 грудня світ відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Ця дата привертає увагу до важливості безбар’єрності.  Усе про державні послуги для людей з інвалідністю, допомогу від держави та шляхи отримання знає Гід з державних послуг. 

Підготували добірку послуг для людей з інвалідністю.  

Людям з інвалідністю:

Дітям з інвалідністю:

Людям, що доглядають за особами з інвалідністю:

Опубліковано в Новини

            Новорічні та Різдвяні свята - це казковий час чудес і надій! Всі його чекають з великим нетерпінням - і дорослі, і діти. На жаль, нині ці свята проходитимуть в умовах обмежень та протиепідеміологічних заходів. Але, навіть в цій ситуації, все ж хочеться додати святковості та урочистості в наше життя, щоб свята пройшли незабутньо для всіх нас.

          А щоб заохотити  маловищан-підприємців у цій справі виконкомом міської ради 10 грудня 2020 року прийняте рішення про проведення міського огляду-конкурсу «Краще комплексне новорічне оформлення об’єктів сфери торгівлі, ресторанного господарства та сфери побуту», який триватиме з 11 грудня по 27 грудня 2021 року. Переможці конкурсу отримають можливість рекламувати свої заклади чи крам, який продають, на кольорових шпальтах бюлетеня «Міські Вісті» (часопис виходить накладом 8,5 тис примірників і розповсюджується по населених пунктах Маловисківської територіальної громади безкоштовно). Адже відомо, що саме реклама є рушієм торгівлі!

    Детально з умовами конкурсу, критеріями відбору переможців та іншими моментами проведення заходу можна ознайомитися на офіційному сайті Маловисківської міської ради за посиланням.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Грудень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні Новини