26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 07 грудня 2021

         7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. Відзначили це свято і в Маловисківській міській раді. Всіх присутніх працівників структурних підрозділів міськради привітав Маловисківський міський голова Юрій Гульдас. Також Юрій Леонідович вручив відзнаки Кіровоградської обласної ради: Подяку голови обласної ради – начальнику фінансового управління громади Ларисі Похилі та Почесну грамоту – першому заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександру Бакалінському.

           Працівники відділу культури та туризму (начальник Юлія Рижикова) та Маловисківської дитячої школи мистецтв (керівник і ведуча заходу Леся Король) підготували для працівників міської ради невеличкий святковий концерт.   

Опубліковано в Новини

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники апарату Маловисківської міської ради, ветерани місцевого самоврядування, колеги!

 

          Прийміть найщиріші вітання з нашим  професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

          Майбутнє України неможливе без децентралізації влади та розвитку місцевого самоврядування. Ради та їх органи сьогодні відіграють важливу роль в демократизації суспільства і є найближчими до жителів територіальних громад та несуть відповідальність за забезпечення належних умов для їх проживання.

         Без сумніву, повноваження влади на місцях надалі тільки зростатимуть, тому дуже важливим є ваше розуміння того, що разом із тим суттєво збільшуватиметься й рівень нашої відповідальності – в першу чергу перед людьми, які нас обрали.

          Нехай цей урочистий день додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості  у мирному майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя українського народу. Мирного неба вам і міцного здоров’я, шановні колеги, нових звершень у вашій відповідальній роботі, професійних гараздів та успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій державі.

          Слава Україні!

З повагою

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Грудень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні Новини