26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 28 грудня 2021

Вівторок, 28 грудня 2021 14:36

ОБЕРЕЖНО, СНІГОВІ ЗАМЕТИ!

          На території України снігові замети бувають щорічно протягом грудня-лютого і найчастіше спостерігаються в лісостеповій та степовій зонах. У зв’язку з випаданням великої кількості снігу, заметілей, снігопадів  утворюються снігові замети, які виникають, як правило, раптово і сягають 20-30 мм, іноді 40-70 мм. Сильні снігопади і заметілі найчастіше носять надзвичайний характер і можуть тривати від 16 до 24 годин або декілька днів.

          Негативний вплив цих явищ призводить до різкого погіршення видимості, припинення транспортного сполучення як внутрішнього, так і міжміського. Випадіння снігу з дощем за зниженої температури повітря і буревію створює умови для зледеніння електромереж, ліній зв’язку, контактних мереж електротранспорту, покрівель будівель, що нерідко спричиняє їх руйнування.

          З оголошенням штормового попередження – необхідно обмежити пересування, особливо на власному транспорті, створити вдома необхідний запас продуктів (води, палива), герметизувати житлові приміщення, щоб  зберегти тепло і зменшити витрати палива.

          Якщо негода заскочила вас на дорозі, не варто долати снігові замети. Зупиніться, укрийте двигун з боку радіатора і встановіть автомобіль двигуном у навітряну сторону.

          Періодично виходьте з автомобіля розчищати сніг (не занесений снігом автомобіль — гарний орієнтир для пошукової групи). Двигун автомобіля необхідно періодично прогрівати. І слідкувати, щоб вихлопну трубу не забивало снігом — тоді вихлопні гази не підуть у кабіну (кузов, салон) і не буде загрози отруєння.

         Якщо у дорозі разом опинилося декілька чоловік (на декількох автомобілях), доцільно зібратися разом і використати один автомобіль, як укриття. Ні в якому разі не можна залишати автомобіль у сильний снігопад (хуртовину) тому що орієнтири, які здавалися надійними з першого погляду, через декілька десятків метрів можуть бути загублені.

         Водіям слід мати в автомобілях снігову лопату, по можливості цепи проти ковзання на ведучі колеса, трос, запас води, термос із гарячим чаєм, заряджений мобільний телефон, теплі речі та достатній запас пального.

         У сільській місцевості з отриманням штормового попередження необхідно терміново заготувати у необхідній кількості корми і воду для тварин.

         Треба пам’ятати – дотримання правил поведінки дозволяє зменшити травмування людей, сільськогосподарських тварин і матеріальних цінностей.

 

Громадяни, будьте пильні та обережні! Бережіть своє життя та здоров’я. Дотримуйтесь правил безпеки при снігових заметах.

Опубліковано в Новини

          Асоціація благодійників України продовжує прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2021». Цьогоріч – 15-й за рахунком, ювілейний, конкурс, який має на меті відзначити найкращі благодійні та волонтерські ініціативи, реалізовані протягом 2021 року.

          ЗАВАНТАЖИТИ ЗАЯВКУ

          ЗАВАНТАЖИТИ ЗАЯВКУ (англійська версія) – COMPETITION APPLICATION

          ЗАВАНТАЖИТИ ЗАЯВКУ – Менеджер року у сфері доброчинності та ПОЛОЖЕННЯ номінації

          ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС

          ВИТЯГ З ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС – КОНКУРСНІ НОМІНАЦІЇ

          Повний пакет документів для ознайомлення та розповсюдження: ЗАВАНТАЖИТИ

          У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, волонтерські, благодійні та громадські організації, молодіжні об’єднання, представники медіа та інші – всі, хто надавали благодійну чи волонтерську допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2021 року.  Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, отримувачі благодійної допомоги (за згодою благодійника) та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства.

          Заявку можна завантажити за посиланням (завантажити заявку). Заповнену заявку необхідно надіслати електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 7 березня 2022 року (включно). До неї також доцільно додати фотографії (не більше 5 шт.), лінки на інформацію про благодійну чи волонтерську діяльність учасника конкурсу, що розміщена в інтернеті, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які краще характеризують діяльність учасника конкурсу.

Цьогоріч оргкомітетом конкурсу визначено 25 конкурсних номінацій, у яких заявка може брати участь. Заповнюючи заявку необхідно обрати одну, або декілька номінацій під які підпадає діяльність організації чи проєкт:

          Основні колективні номінації:

 1. Благодійність великого бізнесу.
 2. Благодійність середнього та малого бізнесу.
 3. Корпоративна благодійність.
 4. Колективне волонтерство.
 5. Всеукраїнська благодійність.
 6. Регіональна благодійність.
 7. Місцева благодійність.
 8. Благодійність в охороні здоров’я.
 9. Благодійність в освіті та науці.
 10. Благодійність в культурі та мистецтві.
 11. Благодійність в соціальній сфері.
 12. Благодійність в сфері екології та охорони довкілля.
 13. Благодійність в захисті України.
 14. Благодійність неурядового сектору.
 15. «Добро починається з тебе».
 16. «Молодіжні благодійні ініціативи».
 17. Благодійна акція року.
 18. «Платформа добра».
 19. «Інновації в благодійності».

          Індивідуальні номінації:

 1. Благодійник року.
 2. Волонтер року.
 3. Менеджер року у сфері доброчинності (окрема заявка – ЗАВАНТАЖИТИ).

          Спеціальні номінації:

 1. Народний благодійник.
 2. Медіа і благодійність.
 3. Допомога з-за кордону.

          Кожна конкурсна заява буде оцінена незалежною експертною радою, до складу якої входять експерти з різних галузей, запрошені Організатором до участі. У кожній із вищезазначених номінаціях визначатиметься по три лауреати конкурсу, переможець буде оголошений на церемонії нагородження, що відбудеться навесні 2022 року у Києві.              Відзнака переможця Національного конкурсу «Благодійна Україна» – унікальна бурштинова статуетка «Ангел добра». Лауреати, які посядуть  друге та третє місце нагороджуються спеціальними дипломами.

          Детальна інформація про конкурс за посиланням:  https://blagoukraine.org/ukr/about.html.

          Кінцевий термін подачі заявок – 7 березня 2022 року (включно). Заявку можна завантажити за лінком. Детальніша інформація за телефоном: 067-164-04-11 (в робочі дні та години), e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; офіційні сайти конкурсу: http://vboabu.org.ua/http://blagoukraine.org/, фб.: https://www.facebook.com/BlagodijnaUkraina

          Основні етапи Конкурсу «Благодійна Україна-2021»:
         Перший – організація, підготовка та розповсюдження матеріалів про конкурс, оголошення регіональних етапів конкурсу (до 31 грудня 2021 року);
         Другий – прийом проектних ініціатив (з 4 жовтня 2021 року – до 7 березня 2022 року);
         Третій – оцінювання проектних ініціатив Національною Експертною радою (до середини квітня 2022 року);
          Четвертий – оголошення переможців Конкурсу (середина-кінець квітня  2022 року);
          П’ятий – нагородження переможців (кінець квітня-травень 2022 року).

 

Опубліковано в Новини

          З метою якісного та своєчасного реагування на звернення жителів Маловисківської міської територіальної громади щодо ліквідації наслідків снігопадів та оперативного розчищення вулиць та провулків населених пунктів території при виконавчому комітеті Маловисківської міської ради працює оперативний штаб з ліквідації наслідків снігопаду та «гаряча лінія», номери якої 5-16-58, 066-755-08-20, 066-224-30-65 та 098-989-30-31.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Грудень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні Новини