26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 23 грудня 2021

          23 грудня в Малій Висці на центральній площі міста відкрито Новорічну ялинку. В церемонії відкриття взяли участь діти як шкільного віку, так і дошкільнята. На заході був присутній Маловисківський міський голова Юрій Гульдас, депутати та працівники міськради, містяни та гості Малої Виски, жителі населених пунктів громади.

          На урочистості завітали казкові герої – Дід Мороз, Снігуронька, Медвідь Мишко, Маша, Сніговик, Олень та інші. Вони разом з дітворою залюбки фотографувалися та вітали всіх з прийдешніми Новрічними та Різдвяними святами. Далі Дід Мороз та Снігурочка розом з дітлахами засвітили на ялинці святкові ліхтарики, а всіх хлопчиків та дівчаток, які розповли віршики, Дід Мороз і обдарував солодощами.

           В підготовці та проведенні концертної програми заходу взяли активну участь працівники відділу культури та туризму (начальник Юлія Рижикова) та вихованці Маловисківської ДШМ (керівник Леся Король) і хореографічних колективів міста, які підготували новорічні пісні, танці, флешмоби та хороводи, а комунальники підготували та прикрасили площу й сцену до проведення цього заходу.

Опубліковано в Новини

          23 грудня в сесійній залі Маловисківської міської ради відбулася робоча нарада з старостами та діловодами старостинських округів Маловисківської громади, яку було ініційовано і організовано керуючим справами виконавчого комітету міської ради Людмилою Линник, з метою ознайомлення з новаціями у законодавстві щодо земельних відносин, соціального захисту населення, діловодства тощо.

          В нараді взяли участь і виступили начальник відділу соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я Тетяна Шпак, начальник відділу земельних відносин Ігор Цибульський, начальник загального відділу Тамара Берегуленко.   

          Присутні представники територій також отримали відповіді на актуальні питання, що стосуються цих напрямків роботи.

 

Опубліковано в Новини

          23 грудня в сесійній залі колишньої Маловисківської районної ради відбулася панельна дискусія «Соціальне замовлення в Маловисківській громаді», метою якого було обговорення нагальних питань соціальних послуг жителів Маловисківської територіальної громади, які цього потребують.

           В заході взяла участь секретар Маловисківської міської ради Леся Постолюк, депутати Маловисківської міської ради, громадські організації, жителі громади.

           З вступним словом до присутніх звернулася голова ГО «Простір ідей» Інна Коваленко. Інформація про проект «Соціальне замовлення в Маловисківській громаді», законодавчі аспекти в провадженні інструменту «соціального замовлення» розповіла, голова КОО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення», очільниця громадської коаліції «Соціальне замовлення: співпраця влади і громади Кіровоградщини» Алла Волошин.

           В обговоренні питань заходу взяли участь секретар міської ради Леся Постолюк, начальник КН «Центр надання соціальних послуг населенню» Іван Хмара, інші учасники заходу.

          Завершилася панельна дискусія «Соціальне замовлення в Маловисківській громаді» підписанням відповідної резолюції.

 

Опубліковано в Новини

          23 грудня в сесійній залі Маловисківської міськради під головуванням міського голови Юрія Гульдаса відбулося грудневе засідання комісії з питань захисту прав дитини Маловисківської міської ради.

          В ході роботи було розглянуто сім питань, що стосуються захисту прав дітей жителів Маловисківської міської територіальної громади.

Павло ЗАХВАТИХАТА,

начальник служби у справах дітей

Маловисківської міської ради

Опубліковано в Новини

          Обласна рада підтримала запит депутата Юрія Дрозда про забезпечення якісною питною водою Маловисківську громаду і погодила виділення коштів на розробку документації для реконструкції водопровідної мережі під час восьмої сесії сьогодні, 23 грудня.

          «На сьогоднішній день готовий проєкт реконструкції водопровідної мережі вулиць міста Малої Виски, сіл Заповідного та Вишневого не відповідає державним будівельним нормам, а для виготовлення нової документації необхідно мільйон гривень. Ще 700 тисяч бракує для виготовлення топогеодезичної зйомки територій», - зазначив Юрій Дрозд.

          Він уточнив, наразі централізованим водопостачанням користуються понад 6 тисяч абонентів.

           «Мережа збудована ще в 60-70-х роках минулого століття. Вона морально та технічно застаріла та є фізично зношеною на 87%. Відтак люди не мають повноцінної та безперебійної подачі якісної води», - підкреслив депутат.

           Кошти на розробку документації депутат запропонував залучити шляхом надання додаткової дотації з обласного бюджету у 2022 році.

Передрук із офіційного сайта Кіровоградської обласної ради

Опубліковано в Новини
Четвер, 23 грудня 2021 05:07

З ЮВІЛЕЄМ, КОЛЕГО!

Шановна Наталіє Володимирівно!

          Прийміть наші щирі вітання з ювілейним Днем народження! Міцного Вам здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

 

                                               Прийміть від душі наші щирі вітання,
                                               Хай збудуться всі Ваші плани й бажання!
                                               Життя хай дарує чудові презенти,
                                               Яскраві емоції, щастя моменти.
                                               Щоб лихо до хати дорогу не знало,
                                               А доля Вам радість завжди дарувала!
 

З повагою

колектив відділу соціального захисту, праці та охорони здоров’я

 

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Грудень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні Новини