26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 15 грудня 2021

          Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді разом з Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерством у справах ветеранів України та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору України» проводять  Всеукраїнський дитячий творчий конкурс «НОВОРІЧНА МРІЯ».

          Учасники конкурсу:

     діти - внутрішньо переміщені особи (віком від 7 до 18 років).

     діти учасників АТО/ООС (віком від 7 до 18 років).

     діти, які постійно мешкають на території проведення АТО/ООС (віком від 7 до 18 років).

          Номінації:

     Молодша група (від 7 до 10 років);

     Середня група (від 11 до 14 років);

     Старша група (від 15 до 18 років).

          Вимоги до робіт та їх доставка

     Організаційний комітет не обмежує техніку виконання конкурсних робіт (малюнки, HandMade «ХендМейд» вироби, графічні зображення тощо).

     Конкурсна робота (у відсканованому форматі чи сфотографована у форматі JPEG) разом із заявкою (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, назви номінації, назви конкурсної роботи та короткого (1-2 речення) описання зображеного на малюнку) подається до Організаційного комітету, шляхом направлення відповідного листа на електрону адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (обов’язково зазначити в темі листа – «Конкурс») до 20 грудня 2021 року включно.

     За бажанням конкурсант разом з роботою може надіслати на зазначену електронну адресу відео до 1 хвилини з власною розповіддю на тему: «Моя новорічна мрія». Це відео буде використане при створенні загального відео сюжету про конкурс та буде демонструватися під час виставки робіт.

          Кожен учасник може подати для участі в Конкурсі не більше 3 конкурсних робіт.

          Конкурсні роботи не повинні порушувати авторські права інших осіб. У разі виявлення плагіату на будь-якому етапі конкурсу, роботу буде вилучено з участі в конкурсі, а учасника – дискваліфіковано. Відповідальність за порушення авторських прав несе учасник конкурсу та його законний представник.

          Визначення переможців та відзначення переможців.

          Переможці конкурсу будуть оголошені 28 грудня 2021 року.

          Вже у січні 2022 року переможці Конкурсу отримають дипломи лауреатів Конкурсу та цікаві подарунки. В кожній номінації буде визначено до п’яти переможців.

          Окремо буде відзначено 3-х конкурсантів, які розмістять на сторінках в мережі Facebook свою конкурсну роботу з хештегом #НоворічнаМрія2021.

          Конкурсанти отримають електроні сертифікати учасника.

          Контактні дані Оргкомітету: електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., повідомлення на Facebook-сторінку Організатора https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter/

Опубліковано в Новини

         Днями Маловисківське відділення екстреної медичної допомоги отримало новий реанімобіль. Автомобіль прибув укомплектований не лише сучасним обладнанням, а й комплектом зимової гуми. З метою підготовки нової «швидкої» до експлуатації в зимовий час, приватний підприємець Максим Сергійович  Скрипник (СТО, що знаходиться по вул. Європейська, 96), допоміг на благодійних засадах «перевзути» авто на зимову гуму. За це йому щира вдячність від Маловисківської міської ради і працівників служби екстреної медичної допомоги.

\

Опубліковано в Новини

Шановні судді та працівники суду!

 

          Виконавчий комітет Маловисківської міської ради і я ососбисто щиро вітаємо вас з професійним святом!

          Саме суди, як єдиний орган, наділений функцією здійснювати правосуддя, покликані сприяти приведенню національного законодавства до європейських норм і стандартів, гарантувати реалізацію, захист та відновлення порушених прав, забезпечувати надійний захист громадян від беззаконня.

          Тож нехай кожне прийняте вами рішення буде виваженим та справедливим, а людська шана стане гідною подякою за плідну працю та чесність.

          Бажаємо вам успіхів у вашій потрібній і відповідальній справі, нових професійних досягнень і незламності духу. Міцного вам здоров’я, миру, добра та щастя.

З повагою

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

 

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Грудень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні Новини