26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 10 грудня 2021

          9 грудня за спільної ініціативи керівників ГО «Простір Ідей» Інни Коваленко та ГО «Смарт» Лілії Кісліциної відбувся другий міжрегіональний телеміст «2014 рік – очима дітей» між Краматорськом (Донеччина) та Малою Вискою. Модерувала захід, який пройшов у приміщенні Маловисківської міської ради, вчитель історії Маловисківської ЗШ№4 та громадська активістка Олена Мазур. Присутні – школярі та вчителі міських загальноосвітніх навчальних закладів  поділилися своїми думками стосовно непростого і буремного 2014 року та подій, що сталися впродовж цього року, розповіли про себе та територію, де проживають.

Опубліковано в Новини

          9 грудня в рамках підготовки до чергової – п’ятнадцятої – сесії Маловисківської міської ради, проведення якої планується на останню декаду грудня, у сесійній залі Маловисківської міської ради відбулося перше засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова Олександр Бровченко), на якому розпочато розгляд проекту міського бюджету на 2022 рік.

          Розпочинаючи роботу очільник комісії О.Бровченко висловив своє бачення та колег по бюджетній комісії з питання розгляду, обговорення та формування для затвердження на пленарному засіданні сесії всіх пунктів головного кошторису Маловисківської міської громади на 2022 рік.

          В ході проведення засідання начальник фінансового управління Лариса Похила ознайомила присутніх з проектом бюджету, відповіла на запитання депутатів.

          На наступний тиждень заплановані зустрічі з головними розпорядниками бюджетних коштів громади з метою обговорення проектів їх кошторисів на наступний бюджетний рік.

 

Опубліковано в Новини

          9 грудня новеньку «швидку допомогу» передали маловисківським медикам. Цей автомобіль екстреної медичної допомоги «Citroën» оснащений за всіма вимогами та досягненнями сучасної медицини і всім необхідним, що може знадобитися аби надати пацієнту першу медичну допомогу та доправити його до лікувального закладу.

          Щоправда одним автомобілем - навіть найсучаснішим – не охопити всю громаду. Тож і далі працюватимуть й інші автомобілі ЕМД, наймолодшому з яких близько десяти років.

 
Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Грудень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні Новини