26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 05 листопада 2021

         5 листопада в залі Маловисківської дитячої школи мистецтв відбулися заходи з нагоди відзначення прийдешнього професійного свята працівників культури та майстрів народного мистецтва, яке в Україні відзначається 9 листопада.

         Присутніх у залі працівників культури Маловисківської громади привітали зі святом секретар міської ради Леся Постолюк, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алла Жовтило, начальник відділу освіти, молоді та спорту Валерій Онипсенко, начальник відділу культури та туризму Юлія Рижикова. Леся Анатоліївна, Алла Василівна та Валерій  Миколайович крім вітань подарували святковий торт, а Юлія Олександрівна вручила відзнаки відділу культури та туризму колективу Маловисківської ДШМ (керівник Леся Король) та керівнику хореографічного колективу «Лілея» Тетяні Цуркан. Кількох працівників відділу культури та туризму та закладів культури громади та поважних гостей було нагороджено відзнаки «Золотий Лайк».

        З концертною програмою перед присутніми виступили викладачі дитячої школи мистецтв. Також присутніх вітали гості з Кропивницького – наш земляк Євген Жердій та артист, музикант, учасник шоу-програми Х-фактор-6 Ярослав Стас.

        А завершилася урочисто-концертна частина святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва спільним фото на згадку.

Опубліковано в Новини

Обирайте ту послугу, що для вас є актуальною, та дізнавайтеся: як отримати і що для цього потрібно, строк та вартість послуги, що робити, якщо вам відмовили та інше.

Для свідоцтва про право власності:

Для взяття на облік:

Для іншого:

Щоб знайти найближчий до вас Центр, де можна отримати потрібну послугу, скористайтеся картою на платформі Дія.Центрів: https://cutt.ly/3RfKnLv

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Листопад 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Останні Новини